• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Ücretsiz Premium Görsel İndirme Sitesi | SeozerkLove Beta

SEOZERK

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
Web site adı: SEOZERK
Web site adresi:
Kayıt Ol
Web sitesi açılış tarihi: 30.03.2020
Web site alt yapısı: PHP, Bootstrap
Web sitenin amacı(özgün):
Ücretsiz Premium Görsel

Açıklama gereği duydum : Etik kısmına lütfen girmezsek sevinirim 1€ gördüğünüz gibi güncel olarak 7,23 TL ve şu günlerde evinde işsiz kalan binlerce insan var belki bu görseller ile kendi sitelerini daha iyi pazarlayabilir ve para kazanabilir.
En azından ben bu şekilde düşünmekteyim.

Merhabalar beta sürümünde olan yaptığım sistemi sizlere anlatmak istiyorum. Sizlere ücretsiz olarak şimdilik Freepik sitesinden SEO ve Wordpress kategorisinde olan sadece PREMIUM görselleri paylaşıyorum.

Dediğim gibi beta sürümde olduğu için kategori sayısı az ve görsel sayısı da buna oranla az eğer herkesin ihtiyacı olacağını düşündüğünüz kategoriler varsa ekliyebilirim.

Panel görsel :

Not: İndirme linkleri reklamlı linklerdir haberiniz olsun. Bunun sebebi Adobe stock gibi pahalı ve kaliteli yerlerden üyelik almak için bütçeye ihtiyaç olduğundandır.

İyi veya kötü yorumlarınızı lütfen esirgemeyiniz buna göre daha iyi geliştirebilirim. Çok iyi bir yazılımcı değilim kendi işim SEO .

Konu sürekli güncellenecektir eklenen özellikler yazılacaktır.

Şimdi Kayıt Ol!

Google ads alanı