• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Üniversite sınavının yapılışı ile ilgili düşünceleriniz nedir ?

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Bu konu fazlasıyla düşündürmeye başladı. Üniversite sınavına girecek öğrenciler olarak bu belirsizlik ortamında ders çalışmaya hevesimiz kalmadı diyebilirim. Süre azaldıkça daha fazla çalışayım diye uğraşırken şimdi bu süre gittikçe gidiyor. Her şeyi salmıştım yeni yeni toparlamaya başladım. Bi de ben bu tarz şeylerde heyecanlanmayan, kaygısız bir insanım. Diğerlerinin halini düşünemiyorum. Sizce bu sınavlar ne zaman ne şartlarda yapılacak ? Bu sene içinde olur mu ? Siz bu olayları daha önce yaşamış büyüklerim olarak cevaplarsanız mutlu olurum.

ENESTALHABRAND 

Kült İçerik Üreticisi
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Web sitesi
enestalha.com
Benim zamanımda da sınav temmuzda SEÇİMDEN DOLAYI ertelendi. Hadi bu seneki ertelenmenin geçerli bir sebebi var. :) Bence büyük bir fırsat sınavın ertelenmesi. Havalar ısındıkça, insanlar ders çalışmayı bırakıyor. Bu esnada bırakmayanlar kazanacaktır.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Benim zamanımda da sınav temmuzda SEÇİMDEN DOLAYI ertelendi. Hadi bu seneki ertelenmenin geçerli bir sebebi var. :) Bence büyük bir fırsat sınavın ertelenmesi. Havalar ısındıkça, insanlar ders çalışmayı bırakıyor. Bu esnada bırakmayanlar kazanacaktır.
Bunun farkında olup hiç çalışmıyorduk ? Artık krizi fırsata çevireceğiz

Google ads alanı