• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Ürün Tedariği hk.

akin

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Merhaba arkadaşlar İnstagram'da cep telefonu & saat kılıfları satan hesaplar acaba o ürünleri nereden satın alıyorlar sizce? Mesela bazı sayfalar nadir olan kılıfları da bulmuşlar ve ortalama 40-50 tl gibi makul fiyatlara koyuyorlar. Ben fiyat araştırması yaptım ortalama olarak kargo + kar marjı içinde derken ürünün fiyatı rakip sayfalara göre biraz daha pahalı oluyor. Makine yardımı ile üreten kişilerde varmış ama genelde o iş ya kaplama oluyor ya da o şeffaf silikon kılıfların üstüne herhangi bir görseli baskılama yöntemi ile yapıyorlar. Bu sayfalar uygun fiyata o ürünleri nerede buluyor ya ?
hazaliletisimdudullu_80687913_629162721175672_3656181272344457111_n.jpghazaliletisimdudullu_88902234_160526708269423_5057450911455023819_n.jpghazaliletisimdudullu_87553379_185258026100171_2602143708325685323_n.jpg

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Bu tarz ürünlerin çoğu istanbul ve izmir piyasasından çıkar.İthal ürünlerdir.Tedarikçilerini araştırmanız gerek.Toptan satış yaparlar genelde.Facebook üzerinde toptancılara ait birçok grup mevcut.

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Merhaba arkadaşlar İnstagram'da cep telefonu & saat kılıfları satan hesaplar acaba o ürünleri nereden satın alıyorlar sizce? Mesela bazı sayfalar nadir olan kılıfları da bulmuşlar ve ortalama 40-50 tl gibi makul fiyatlara koyuyorlar. Ben fiyat araştırması yaptım ortalama olarak kargo + kar marjı içinde derken ürünün fiyatı rakip sayfalara göre biraz daha pahalı oluyor. Makine yardımı ile üreten kişilerde varmış ama genelde o iş ya kaplama oluyor ya da o şeffaf silikon kılıfların üstüne herhangi bir görseli baskılama yöntemi ile yapıyorlar. Bu sayfalar uygun fiyata o ürünleri nerede buluyor ya ?
Ekli dosyayı görüntüle 744Ekli dosyayı görüntüle 745Ekli dosyayı görüntüle 746
Merhaba bu türde bir müşterim mevcut. Müşterim ttech ve benzerı markalarda bayiliği mevcut ve cokıyı fıyatlara alıyor onun dısında markasız urunlerı cınden kilo ile cok komık rakamlara aldıgını soylemıstı :D

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Bu tür ürünleri toptan olarak eminönünde bulabilirsiniz tedrikçinizi dükkanları gezerek sağlayabilirsiniz

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
Merhaba hocam diyarbakirda bu işin ithalatını yapan firmanın otomasyonunu yaziyorum ozelden yazarsanız size yardımcı olurum.:+

akin

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Merhaba bu türde bir müşterim mevcut. Müşterim ttech ve benzerı markalarda bayiliği mevcut ve cokıyı fıyatlara alıyor onun dısında markasız urunlerı cınden kilo ile cok komık rakamlara aldıgını soylemıstı :D
Hocam Aliexpress gibi sitelerde örneğin 30-40 tane kılıf aldım diyelim. Gümrük yetkilileri bu adam ticaret yapıyor diye engellemez mi satışını ?

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Kendısı çine gidip geliyordu. Vergilerden ötürü yurt dışından ürün getirmenın heleki 2019/2020 yılında nekadar patladıgını gumruk vergısının de ustune eklenıp eklenmedıgını bılmyorum suanda

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Hocam Aliexpress gibi sitelerde örneğin 30-40 tane kılıf aldım diyelim. Gümrük yetkilileri bu adam ticaret yapıyor diye engellemez mi satışını ?
Aliexpres üzerinden 30-40 kılıf aldığında gümrükde xray cihazlarında hacim yoğunlu tespit edilip paket açıldığında mevzu bitmiş olur.
Ticari mahiyet ile posta ve hızlı kargo taşımacılıgı ile ürün getirtmek yasakdır.

Google ads alanı