• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

WordPress Haber Sitesi İçin Ücretsiz Olan Newsium Temasını Kullanabilirsiniz!

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Haber sitesi açmak istiyor ancak temaların fahiş fiyatlarına para verecek maddi gücünüz yok ve burada yer alan Haber Scripti çekilişinin size çıkmayacağından emin iseniz benim gözüme hoş gelen ve kullanmak isteyen olur diye önermek istediğim Newsium temasını kullanabilirsiniz.

Ben temayı şahsen tasarımsal olarak beğeniyorum. Kullanacak kişi üzerinde bir kaç değişiklik yaparak daha iyi hale getirebilir. Haber sitesi açacak kişiler bu temayı kullanabilir. Tema WordPress'in tema yükle bölümünde yer almaktadır. Newsium teması hakkında buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Temanın demolarına ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Konu dışı: Görselleri düzenlemek, yazıları eklemek için hangi programı kullanıyorsunuz?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Konu dışı: Görselleri düzenlemek, yazıları eklemek için hangi programı kullanıyorsunuz?
Görselleri düzenlemek için CS6 kullanıyorum, yazıları eklemek derken neyden bahsediyorsunuz?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Görselleri düzenlemek için CS6 kullanıyorum, yazıları eklemek derken neyden bahsediyorsunuz?
Görsellerin üzerine yazı yazılıyor genelde haber sitelerinde. Ekte gösterdim: POLİSE SODA SİPARİŞİ vs.. gibi.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Görsellerin üzerine yazı yazılıyor genelde haber sitelerinde. Ekte gösterdim: POLİSE SODA SİPARİŞİ vs.. gibi.

Haber Scriptlerinin bazılarında otomatik oluyor bu, diğer siteler de ise manuel olarak yazılıyor. Genelde CS6 yani Photoshop kullanıyorlar.

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com

Fotoğrafa iki defa baktım, bunu bir yerden hatırlıyorum dedim. Ben hazırladım bu görseli. Adobe Photoshop CC 2015 kullanıyorum. Yazı fontu da Gotham.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Fotoğrafa iki defa baktım, bunu bir yerden hatırlıyorum dedim. Ben hazırladım bu görseli. Adobe Photoshop CC 2015 kullanıyorum. Yazı fontu da Gotham.
Senin siteden aldım zaten :)

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Teşekkürler.

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Tema gerçekten çok hoş. Özellikle ücretsiz bir temaya göre. @jodd görsel düzenleme için canva.com u da deneyebilirsin. Sorduğun sorulara cevap alabileceğin işleri ücretsiz versiyonunda yapabilirsin.

Google ads alanı