• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Wordpress yeni güncelleme hakkında

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Dört gözle beklenilen güncelleme pek istenilen gibi olmadı, yazı eklerken ve yayınlarken problemler mevcut, yazı ekle dedikten sonra bazı temalarda beyaz ekranda kalırsan woodmart temasında daha farklı bir problem çıkartıyor, Jannah temasının eklentileri güncellemeye uymlu değil. Kritik hata veriyor, eklentileri kaldırmakta biliyorsunuz sitenizin yarısının ayarlar gidicektir, yani site bir nevi çöp olacak.
Öteki bir durum ise, çok sağlıklı çalışmıyor, admin panelinde F5 yapıldığında beyaz ekranda kalıyor, Jannah ve woodmart temasını denedim, durum ikisinde de aynıdır.

Wordpress güncelleme yapmamanızı öneririm, tamamen sağlıklı çalışması neredeyse 1-2 ayı bulacaktır, tema problemlerini geliştiriler giderecek test edilecek güncelleme yayılacak felen bir süre güncelleme yapmamanızı şiddetle öneriyorum.​

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Teşekkür ederiz, güncelleme yapmak isteyenler de yedeklerini almayı ihmal etmesin geri dönmek isteyeceklerdir :)

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Teşekkür ederiz, güncelleme yapmak isteyenler de yedeklerini almayı ihmal etmesin geri dönmek isteyeceklerdir :)
Rica ederim, Ek olarak url çakışma problemide mevcut, 2 yazı varsa birini yeni eklediyseniz eski yazıya gönderiyor, yeni paylaştığınız yazı çöp oluyor anlıycağınız.

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Rica ederim, Ek olarak url çakışma problemide mevcut, 2 yazı varsa birini yeni eklediyseniz eski yazıya gönderiyor, yeni paylaştığınız yazı çöp oluyor anlıycağınız.
Wordpress ekibi farketmiştir sorunları umarım :)

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Merhabalar,
Dört gözle beklenilen güncelleme pek istenilen gibi olmadı, yazı eklerken ve yayınlarken problemler mevcut, yazı ekle dedikten sonra bazı temalarda beyaz ekranda kalırsan woodmart temasında daha farklı bir problem çıkartıyor, Jannah temasının eklentileri güncellemeye uymlu değil. Kritik hata veriyor, eklentileri kaldırmakta biliyorsunuz sitenizin yarısının ayarlar gidicektir, yani site bir nevi çöp olacak.
Öteki bir durum ise, çok sağlıklı çalışmıyor, admin panelinde F5 yapıldığında beyaz ekranda kalıyor, Jannah ve woodmart temasını denedim, durum ikisinde de aynıdır.

Wordpress güncelleme yapmamanızı öneririm, tamamen sağlıklı çalışması neredeyse 1-2 ayı bulacaktır, tema problemlerini geliştiriler giderecek test edilecek güncelleme yayılacak felen bir süre güncelleme yapmamanızı şiddetle öneriyorum.​
Bu bilgilendirme işime yaradı tam güncelleme basacaktım jannah tema da

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Arkadaşlar wordpress 5.4 Çok sıkıntılı.
Çok fazla bug var
Ayni anda birkac işlem de buga düşüyor
Artışı hız konusunda ciddi ilerleme var

sputnik

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
xiaomiblog.com
Çıkan stabil versiyon ile güncelledim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yazılan yorumlara göre de yedek almıştım. Herhangi bir sıkıntı olmadan yeni versiyona geçtim.

mehmetonline 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.mehmetonline.com
Jannah teması değil ama bir çok müşterime hazırladığım wpleri güncellediğim herhangi bir sorun yaşamadım. Buglar tema ve eklentiilerle ile ilgili. Yazılımda sorun yok. Tema yapımcınızı takip edip yardım isteyin.

Google ads alanı