• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

WP Yeni Başladım Yardımcı Olabilir Misiniz?

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
arkadaşlar kendime bir website kurmak istiyorum içime estikçe içini ekonomi finans konusunda bilgi amaçlı makaleler ile doldurmak istiyorum. daha sonra adsense de alabilirsem güzel olur. bir saatlik bir video izledim ve wp ile hiç kodlama bilmeden website kurulduğunu gördüm. bunu yapsam benim işimi görür mü ? yoksa illa az da olsa kodlama bilmem gerekiyor mu ? gerekiyorsa nerden başlamalıyım ? hangi diller hangi uygulamalar en öğrenmem gerekenler hangileri ? halihazırda instagram üzerinden eticaret yaptığım için vaktim çok oluyor sürekli pc başındayım

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
arkadaşlar kendime bir website kurmak istiyorum içime estikçe içini ekonomi finans konusunda bilgi amaçlı makaleler ile doldurmak istiyorum. daha sonra adsense de alabilirsem güzel olur. bir saatlik bir video izledim ve wp ile hiç kodlama bilmeden website kurulduğunu gördüm. bunu yapsam benim işimi görür mü ? yoksa illa az da olsa kodlama bilmem gerekiyor mu ? gerekiyorsa nerden başlamalıyım ? hangi diller hangi uygulamalar en öğrenmem gerekenler hangileri ? halihazırda instagram üzerinden eticaret yaptığım için vaktim çok oluyor sürekli pc başındayım
Hocam wp hakkında uzman değilim ama kod bilmeden de temel yapıyı anladıktan sonra kurulumu herseyı yapabilirsiniz. eticarette hang ürünleri satmaktasınız

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
kodlama bilmeden sonuna kadar işi götürebilirim yani değil mi ? Ayakkabı satışı hocam

Gunesibrahim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.faizsizfirsatlar.com
kodlama bilmeden sonuna kadar işi götürebilirim yani değil mi ? Ayakkabı satışı hocam
Elbetteki sonuna kadar götüremezsiniz ama takıldığınız yerde ücretsiz/ücretli destek alabilirsiniz. Sormak istediğiniz konu olursa pm den iletişime geçebilirsiniz

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Wordpress kurmak, yönetmek, içerik eklemek zor bir iş değildir. Eğer 1 alan adı, 1 hosting alıp ücretli / ücretsiz tema kullanıp, ekstra ilavelere ihtiyaç duymadan, tıpkı blogspot veya medium'da içerik üretmek gibi sitenize içerikler girmek istiyorsanız kod bilgisine ihtiyaç duymadan bir süre idare edebilirsiniz. Eğer siteniz belirli bir süre sonra hit alır, ziyaretçi sayısını arttırırsanız sitenizi optimize etmeniz gerekebilir ama bunları dilerseniz ücretli yaptırabilirsiniz.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Net de wp kurulumu ile ilgili konular mevcut.yapamam dersen Hosting ve domainin varsa Ücretsiz kurulumunu gerçekleştirebilirim.

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
çok teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Eğitim videoları ile çok rahat şekilde yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde ufak araştırmalar ile halledersiniz. Halledemezseniz foruma konu açarak destek isterseniz yardımcı oluruz.

Google ads alanı