• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yandex Zen

serkanzade

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bushcraftokulu.com
Sevgili xturk üyeleri, Yandex tarafından kullanıma sunulan Zen isimli bir servis mevcut. Haberlerinizi, blog yazılarınızı paylaşabiliyorsunuz. Her ne kadar kendi sitem için otomatik bağlantı sağlayamasam da belki ilgisini çeken arkadaşlar sorunu çözebilirler.

Yandex'in tanımı ile "Zen, ilgi alanlarınıza giren içeriği kişisel yayın akışına toplayan bir Yandex servisidir. Haberler, makaleler, videolar, blog yazıları gibi içeriklerin tümünü siteden siteye herhangi bir arama yapmaya gerek kalmadan Zen'de bulabilirsiniz. Yayın akışınızı kişiselleştirmek için Yandex Zen ilgi alanlarınız hakkında bilgi toplar. Fakat bu kişiselleştirme işlemi Yandex'te oturumunuz devam ettiği sürece yapılabilir. Yandex Zen'e farklı cihazlardan erişebilmek için bu cihazlarda kullanıcı girişiniz için aynı hesabı kullanmanız gerekir. Böylelikle yayın akışınız ilgi alanlarınıza göre daha hızlı oluşturulur."

yandex zen.png

serkanzade

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bushcraftokulu.com
Yapacağım ve sana müjdeli haberi vereeceğim :)
Muhtemelen Rusça sayfalardan olacağı için resimli anlatım olursa süper olur. Bir de yöneticiler ilgili konuyu sadece üyeler görebilecek şekilde düzenlerler ise siteye katılım artacaktır.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Muhtemelen Rusça sayfalardan olacağı için resimli anlatım olursa süper olur. Bir de yöneticiler ilgili konuyu sadece üyeler görebilecek şekilde düzenlerler ise siteye katılım artacaktır.
Tamamdır, çözdüm gibi bir şey yaptım sanırım en geç yarına nasıl yapıldığını anlatırım.

Google ads alanı