• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

YASR Yıldız Problemi Çözümü

serkanzade

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bushcraftokulu.com
Merhaba arkadaşlar, bloguma YASR (Yet Another Stars) isimli eklentiyi kurdum, bilmeyenler için arama sonuçlarında sitenizin yanına ya da üzerine (rich snippets) kullanıcıların vermiş olduğu oyu gösteriyor. Aradan birkaç gün geçmesine ve yeni indeks aldığım makalelerimde çıkmayınca biraz araştırma yapmak zorunda kaldım. Ulaştığım Google blog makalesinde değerlendirmelerin yalnızca şu şemalarda gösterileceği belirtilmiş:

"Specifically, we’ll only display reviews with those types (and their respective subtypes):
schema.org/Book
schema.org/Course
schema.org/CreativeWorkSeason
schema.org/CreativeWorkSeries
schema.org/Episode
schema.org/Event
schema.org/Game
schema.org/HowTo
schema.org/LocalBusiness
schema.org/MediaObject
schema.org/Movie
schema.org/MusicPlaylist
schema.org/MusicRecording
schema.org/Organization
schema.org/Product
schema.org/Recipe
schema.org/SoftwareApplication"

YASR ayarlarında rich snippet ayarları kısmından bunlardan birisine geçmeniz durumunda çıkar sanırım ancak bu ayarları değiştirmenizin arama sonuçlarında yukarı ya da aşağı etkisi olur mu bilmiyorum. Konu hakkında detaylı bilgi verebilecek arkadaşların yorumlarını esirgemezlerse sevinirim. İyi forumlar.

Google ads alanı