• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yazılı İçerik Bitiyor mu ?

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Merhabalar arkadaşlar,

Bu konuda fikirleriniz neler ? Özellikle Adsense ayağında yazılı içeriğin artık sonu geliyor diyebilir miyiz ? Sırf bu tedirginlik nedeniyle elimdeki bir çok siteyi sattım. Podcast konusunu önemli buluyorum. Sizlerde durum nedir ?

RGB 

İndustry Support
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
serbestpiyasa.co
İnsanlar yazılı içerik okumaya üşenir hale geldi. Bence Video ön plana çıkacak. Podcast de güzel bir sistem ama Türkiye'de kullanımı az öncelik video olur diye düşünüyorum. Yazılı içerikten videoya geçenler kazanacak.

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
asla öyle bir durum yok! insanlar da merak ölmediği sürece yazılı içerik devri kapanmaz. ama bazı değişeme uğrar. Mesela daha fazla görsel eklemek gibi

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Yazılı İçerik Hiç Bir Zaman Bitmez! Yazılı içeriklere görsel eklemek daha önemli hale geldi. Hatta size şöyle söyleyeyim yazılı içeriğe olan ilgi günden günde gittikçe artıyor ve artmaya devam edecek.

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Bazı sektörler için sizlere katılıyorum ancak nasıl yapılır, nedir gibi konularda Youtube ipi göğüsleyecek gibi geliyor.

• Like
Tepkiler: RGB

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
içerikleriniz de görsellik kullanın görsellerin içine başlık tarzı yazılar yazın benden ufak tüyo olsun yeni arkadaşlara :)

Omercandinc 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
zuhurat.net
Uzun, detaylı bilgi alınmak istenen konularda yazılı içerik yavaş yavaş geriye düşünüyor. Özellikle eğlence, külttür sanat sektöründe bu oran çok daha yüksek seviyede video içeriklere kaydı.

ENESTALHABRAND 

Kült İçerik Üreticisi
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Web sitesi
enestalha.com
İnsanların bir kısmı artık aradıkları her şeyi önce Youtube'da aratıyorlar. Bu insanların aksine, ben video izlemeyi sevmiyorum mesela. Ama insanların çoğu benim gibi değil maalesef. İnsanlar okumaya üşeniyor. Günde bir paragraf okumayan insanlar var.

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
sesli içerik okumaktan daha kolay olanı. İnsanlar okumak yerine dinlemeyi tercih etmeye başladıklarında google tamamen boyut değiştirecektir

Google ads alanı