• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yeni tasarım hakkında fikirlerinize ihtiyacım var

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Merhabalar yeniden,

Kaç saat oldu farkında bile değilim fakat sonunda bitirdim. Sitemin ana sayfa tasarımı çok mu abartı olmuş? Veya bu tasarım olayını ben mi çok abartıyorum? Ne düşünüyorsunuz?

Site adresi: https://www.jodd.net

promisceus

Girişimci
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
furkananter.com
Header hızı kötü hocam, takılmalar yaşanıyor. O sarı genel olarak uymamış, sadelik katarsanız bence çok güzel olur çünkü haber sayfaları yeterince karışık

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Editörün seçtikleri kısmındaki renk, biraz daha sakin bir renk olsa nasıl olur diye düşündüm. O kısımdaki başıkların altındaki ismin silik görünüyor renkten dolayı bence. Ekstra olarak kutulu düzen olarak kalmalı mı bilmiyorum.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Header hızı kötü hocam, takılmalar yaşanıyor. O sarı genel olarak uymamış, sadelik katarsanız bence çok güzel olur çünkü haber sayfaları yeterince karışık
Header hızı derken? Genel hız mı yoksa başka birşey midir? Renkler konusunda biraz daha çalışacağım. Teşekkürler.

Editörün seçtikleri kısmındaki renk, biraz daha sakin bir renk olsa nasıl olur diye düşündüm. O kısımdaki başıkların altındaki ismin silik görünüyor renkten dolayı bence. Ekstra olarak kutulu düzen olarak kalmalı mı bilmiyorum.
Galiba renkler konusunda biraz daha çalışmam gerekecek.

Kutulu düzen derken?

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Hayırlı olsun öncelikle. Slide çok hızlı geçiyor, masaüstü görünümünde ki kullanıcı deneyimi daha hoş ( haberlerin kategori haline bölünmüş şekli ) . Mobil görüntüleme de alt alt sırayla dizilmiş bir sürü link gibi duruyor. Mobil kısmında haberleri kategori altına alırsanız kullanımı daha kolay olacaktır kullanıcıların diye düşünüyorum.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Hayırlı olsun öncelikle. Slide çok hızlı geçiyor, masaüstü görünümünde ki kullanıcı deneyimi daha hoş ( haberlerin kategori haline bölünmüş şekli ) . Mobil görüntüleme de alt alt sırayla dizilmiş bir sürü link gibi duruyor. Mobil kısmında haberleri kategori altına alırsanız kullanımı daha kolay olacaktır kullanıcıların diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim. Mobil kısımda haberleri kategori altına almak derken? Sayfa uzunluğunu düşürmekten mi bahsediyorsunuz?

promisceus

Girişimci
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
furkananter.com
Sticky Headbar dediğimiz şey var ya hocam aşağı indiğimizde jodd haber magazin header 'ı açılıyor , o açılıp kapanırken çok kasılıyor, laptop veya tarayıcı ile alakalı bir şey de değil büyük ihtimal css ve js kodlamalarıyla alakalı

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Teşekkür ederim. Mobil kısımda haberleri kategori altına almak derken? Sayfa uzunluğunu düşürmekten mi bahsediyorsunuz?
Evet doğrudur. Sayfa dümdüz haber linkinden ibaret. Bu şekilde olursa bounce rate yüksek olacaktır. O konuda iyileştirme yaparsanız bence güzel olur. Emeğinize sağlık.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Header hızı derken? Genel hız mı yoksa başka birşey midir? Renkler konusunda biraz daha çalışacağım. Teşekkürler.

Galiba renkler konusunda biraz daha çalışmam gerekecek.

Kutulu düzen derken?
arka plan olmasından bahsetmiştim yani tam yayılsa haber kısmı ortada kalmasa diye ama tabi ne kadar doğru olur bilemem

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Evet doğrudur. Sayfa dümdüz haber linkinden ibaret. Bu şekilde olursa bounce rate yüksek olacaktır. O konuda iyileştirme yaparsanız bence güzel olur. Emeğinize sağlık.
Rica edersem mobilden bakabilir misiniz? Bu şekil mi kastediyorsunuz?

Google ads alanı