• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yerli otomobil forum sitesi için öneri

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Arkadaşlar bilindiği üzere hem yerli otomobil sitesi kurdum. Hem de yerli otomobil forum sitesi kurdum. Az çok siteme haber ve teknik detaylar giriyorum. Bu konuda sorun yoktur.

Sizden ricam: yerli otomobil forum için forumlar kısmına öneriniz nedir? Ne görmek istersiniz? Yada inceleme yaptıysanız düşünceleriniz neler?

not: İki site de de News var Elektrikli Otomobiller hakkında da başlıklarım mevcuttur.

Örneğin: TOGG, ve Gündemdeki konular vs başlıkları da açtım. Araç Kredi ve kampanyaları kategorisi açtım. Bu tip önerileriniz var mıdır prof bir proje olsn diye eksiksiz herşeyi kurmam gerek.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bence çok fazla kategori açmayın. Mevcut kategorileri doldurup, aktif tutmaya çalışın. Kullanıcılar siteye geldiklerinde bolca konulu kategorileri gördüklerinde sitede daha çok zaman geçireceklerdir.

Logo üzerinde daha çok oynama yapabilirsiniz.

Başarılar dilerim.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Bence çok fazla kategori açmayın. Mevcut kategorileri doldurup, aktif tutmaya çalışın. Kullanıcılar siteye geldiklerinde bolca konulu kategorileri gördüklerinde sitede daha çok zaman geçireceklerdir.

Logo üzerinde daha çok oynama yapabilirsiniz.

Başarılar dilerim.
Hocam logo konusunu zaten prof bir çalışma yaptıracağız. O aşamaya geçince inşallah logoyu ekleyeceğiz.

Kategori konusunda evet nerdeyse kategorilerin %95 i bu yani aklımıza gelmeyen varsa diye bir kaç forum ekleriz diye düşündük. Eksik olarak düşündüğünüz kısım varsa önerinizi bekliyoruz. En fazla da 3-4 önemli forum ekleyebiliriz. O yüzden sizinde dediğiniz gibi az tutacağız.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Hocam logo konusunu zaten prof bir çalışma yaptıracağız. O aşamaya geçince inşallah logoyu ekleyeceğiz.

Kategori konusunda evet nerdeyse kategorilerin %95 i bu yani aklımıza gelmeyen varsa diye bir kaç forum ekleriz diye düşündük. Eksik olarak düşündüğünüz kısım varsa önerinizi bekliyoruz. En fazla da 3-4 önemli forum ekleyebiliriz. O yüzden sizinde dediğiniz gibi az tutacağız.
Yani otomobil sektörü çok anladığım bir konu değil o nedenle pek bir kategori önerisinde bulunamam. Öyle ki https://www.otomobilyorumlari.com / .net alan adlarına sahip olmama rağmen bir türlü değerlendiremedim. İleriye dönük tutuyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Yani otomobil sektörü çok anladığım bir konu değil o nedenle pek bir kategori önerisinde bulunamam. Öyle ki https://www.otomobilyorumlari.com / .net alan adlarına sahip olmama rağmen bir türlü değerlendiremedim. İleriye dönük tutuyorum.

Başarılarınızın devamını dilerim.
Teşekkür ediyorum. Aslında güzel projelendirilir diye düşünüyorum. Sizin alan adları da gayet güzel ve anahtar kelime odaklı. Yani güzel bir forum olabilir.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Teşekkür ediyorum. Aslında güzel projelendirilir diye düşünüyorum. Sizin alan adları da gayet güzel ve anahtar kelime odaklı. Yani güzel bir forum olabilir.
Şimdilik mevcut projeler var zaten. Aynı anda birkaç işle uğraşmak istemiyorum. İleride belki yapılabilir. Teşekkürler öneriniz için.

Nuriozzkan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
yerliotomobil.org
Şimdilik mevcut projeler var zaten. Aynı anda birkaç işle uğraşmak istemiyorum. İleride belki yapılabilir. Teşekkürler öneriniz için.
Ben de şu an 3 proje ile devam ediyorum fazlası olmaz zaten. Birisi forum diğeri forumun haber sitesi diğeri de kopmaca sitesi şu an aktif devam etmektedir.

Google ads alanı