• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yuh artık! bu kadarı da olmasın ya...

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Ya hu kardeşim, tamam anlıyoruz siteniz otoriter, güçlüsünüz ve para kazanmak istiyorsunuz ama siz bir haber sitesisiniz ya. Sokağa çıkma yasağı nedir diye başlık açmak nedir ya? Hayır yani sokağa çıkma yasağı nedir diye soracak kimse var mıdır?

sokaga cikma yasagi.jpg

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
vardır tabi neden olmasın ki?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Ben olsam ben de bu içeriği girerdim. Normal bir durum.
vardır tabi neden olmasın ki?
mevzu içeriğin girilip girilmemesi değil, bu tarz sitelerin bu kadar düşmüş olması..

Tamam para kazanmak istiyorlar fakat işin b*kunu çıkardılar bence. Google birşey yapar mı bilmiyorum ama bu büyük haber siteleri dışında kalan diğer siteler pek bir işe yaramıyor olacak. Piyasa gittikçe tekelleşiyor...

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bu içerikler kalıcı hiti olan rehber içeriklerdir. Doğru yolda ilerliyorlar.
Kalıcı hit konusunda %100 katılıyorum. Fakat haber sitesi olarak bunun yapılması etik midir? orası tartışma konusudur. Ama şöyle düşündüğümde önceki mesajlarda söylediğiniz şey doğru.. Hit çekmek için zannedersem ben olsam ben de aynısını yapardım. Kimin ne düşündüğü de umrumda olmazdı :)

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Kalıcı hit konusunda %100 katılıyorum. Fakat haber sitesi olarak bunun yapılması etik midir? orası tartışma konusudur. Ama şöyle düşündüğümde önceki mesajlarda söylediğiniz şey doğru.. Hit çekmek için zannedersem ben olsam ben de aynısını yapardım. Kimin ne düşündüğü de umrumda olmazdı :)
Aynen öyle, hit için ellerinden geleni yapıyorlar ve yapmakta haklılar. Google'ın gözünde bu haber sitelerinin bir otoritesi var. Aldıkları backlink vb diğer etmenler onların hep yukarıda kalmasını sağlıyor. Bunları geçmek için istikrar ve sabır gerekiyor.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
bu içeriğe gelene kadar daha nice içeriklerle dolu haber siteleri var tek emelleri trafik çekmek olduğu için her içeriği ekliyorlar.

bu yüzden şaşırmadım ve garipsemedim :)

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
bu içeriğe gelene kadar daha nice içeriklerle dolu haber siteleri var tek emelleri trafik çekmek olduğu için her içeriği ekliyorlar.

bu yüzden şaşırmadım ve garipsemedim :)
Galiba alışıyoruz :)

Google ads alanı