• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

zdeCall of Duty: Warzone Hakkında Şahsi Yorumum

Ege 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
19
Xturk Puanı
8
Web sitesi
corazu.com
Geçenlerde çok iyi bildiğimiz Call of Duty'nin Warzone adlı battleroyale oyunu çıktı.

Oyun hakkında düşündüklerimi maddeliyorum.
  1. Optimizasyon sıkıntısı var, en low ayarlarda bile 45 FPS alıyorum ki sistemim kötü değil, normal şartlarda Normal özelliklerde 60 fps sabit almam lazım. Aynı zamanda drop sıkıntısı var, bir anda kitleniyor gibi oluyor oyun. Geliştirmeleri gereken şey kesinlikle optimizasyon.
  2. Battleroyaller arasında en beğendiğim, çok fazla eklenti vs olayı yok. Silahlar hazır bir şekilde bulunuyor, renklere göre upgradeleri oluyor.Bu sebepten sürekli geliştirmekle uğraşmıyorsunuz.
  3. Loot üzerine çok değil, daha çok adam öldürmek üzerine, bu yüzden beni daha çok mutlu etti. Pubg falan hiç sevmem.Apex legends oynuyordum, bu ondan daha iyi olmuş.
  4. COD oynadığınızı hissettiriyor.
  5. Mağaza sistemi ilginç, haritada bulduğunuz paralarla, mağaza alanına gidip ölen takım arkadaşlarınızı canlandırabiliyorsunuz.
  6. Ölme işi şöyle, ilk ölüşünüzde sizi Gulag diye bir yere atıyor. Ölen diğer insanlarla 1v1 kapışıyorsunuz, öldürürseniz geri paraşütle atlıyorsunuz. Tekrar ölürseniz veya gulagda ölürseniz arkadaşınız sizi canlandırabiliyor.
  7. Para ile airstrike, armor, cephane vs. alabiliyorsunuz.
Güzel oyun ama optimizasyon beni soğutuyor kendisinden, umarım kısa sürede çözerler.

Helloroot 

Kurumsal Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
77
Xturk Puanı
28
PUBG'de uzun süre optimizasyon problemi yaşadı. Ben sevmedim oyunu. Pubg iyidir ?

Google ads alanı