• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Adsense Alternatifi Reklam Sitesi | Adsterra

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Pinterestte banlanan siteleriniz için veya xyz kategorisindeki siteleriniz için kullanabileceğiniz müthiş bir gelir kaynağıdır. Adsense'den çok kazandırmakla birlikte daha esnek ve daha güvenilirdir. Ödeme yöntemleri oldukça esnektir. Ben Bitcoin olarak alıyorum ödememi her 100 dolar olduğunda.

Adsterra Nedir?
Adsterra Adsense alternatifi olarak kullanılan reklam ajansıdır.

Adsterra Nasıl Kazanılır?
Adsterraya Üye Ol'duktan sonra sitenizi ekliyorsunuz ve 1 saat onay sürecinden sonra siteniz onaylanıyor. En ufak hitli siteniz bile onaylanmaktadır. Blogspot veya başka tür uzantılı siteleriniz de onaylanmaktadır.

Adsterra Üye OL

Adsterra En Çok Hangi Reklam Modeli Kazandırır?
Adsterra da en çok popunder reklam türü para kazandırmaktadır. Özellikle yurt dışı hitimiz mevcut ise adsense'den daha çok kazandırmaktadır.

Adsense onaylanmadı veya adsense banlandım diye üzülmeyin. Hemen adsterraya üye olun ve arkanıza yaslanın :)

Adsense Alternatifi Adsterra ile tanışın. Ödeme kanıtı ve adsterre rehberi. Her türlü siteyi kabul etmekle birlikte adsenseye göre daha esnek ve daha fazla TBM değerlerine sahiptir.

Adsterra Kayıt Ol: https://publishers.adsterra.com/referral/23t1GHmsV6

Kaynak: https://www.beyza.org/adsense-alternatifi-adsterra-ile-daha-cok-kazanin/

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Şu sitede ki A harfini bozmak aşırı mutlu ediyor beni tuhaf birşey oldum ben evde :D

• Like
Tepkiler: vip
Google ads alanı