• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Neler yeni

Son mesajlar

Son Kaynaklar

Servisdukkani.com Elit beyaz eşya servisi bünyesinde çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.
0.00 yıldız(lar) 0 rating
İndirilme
0
Güncelleme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
İndirilme
0
Güncelleme
Kağıt Çanta Üreticisi
0.00 yıldız(lar) 0 rating
İndirilme
1
Güncelleme
⭐ 50 Adet Google News Kayıtlı ⭐ DA +50 ⭐ Footer Backlink ⭐
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Güncelleme
Google Ads Sınırsız Cloaker 2021-07-01 TRY150.00
Google Ads Sınırsız Cloaker Satışı
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Güncelleme
Evden eve nakliyat siteleriiçin backlink tanıtım yazısı satışı
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Güncelleme
Yeni Sitem Satılık juanhier
Yeni Sitem Satılık 1 TRY14,000.00
Merhaba tiktokbegeni.com yeni kurmama rağmen satmak istiyorum.
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Güncelleme
Spor sonuçlarını ve durumlarını almak ve kategorize etmek için yazılmış rest-api
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Güncelleme
Satılık İnstagram Takipçi Satın Alma Sitesi takipavm
150.000 TL Üzeri geliri bulunan takipavm.com satılık!
0.00 yıldız(lar) 0 rating
İndirilme
2
Güncelleme

Son profil mesajları

Saç ekimi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, araştırmanızı yapmak ve nitelikli bir klinik bulmak önemlidir. İyi bir saç ekimi implant de par kliniğinde doğal görünümlü sonuçlar yaratabilecek deneyimli cerrahlar bulunur. Ayrıca FUT (foliküler ünite nakli) ve FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) dahil olmak üzere çeşitli prosedürler sunacaklar.

Bir klinik seçmeden önce, tavsiye isteyin ve çevrimiçi yorumları okuyun. Örneğin en iyi saç ekimi Türkiye'de implant de par turcia yapılmaktadır. Ayrıca kliniği bizzat ziyaret etmek ve cerrahla görüşmek için zaman ayırmalısınız implant de par. Bu size soru sorma ve tesisleri görme şansı verecektir.

Saç ekiminin transplant de par sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, bir doktor veya dermatologla konuşun. İhtiyaçlarınıza daha uygun olabilecek başka tedavi seçenekleri olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilirler.
Maltepe bölgesinde yaşıyor ve anahtarlarınıza dair sıkıntı yaşıyorsanız Maltepe çilingir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Anahtarın kırılması, kaybolması, kilit içinde kırılması, kilidin bozulması, kilidin kırılması ve daha birçok arıza için hızlı çalışmalar sunmaktayız. Acil anahtarcı arayışlarınıza hemen cevap vermekteyiz. Anahtarın kaybolması, anahtarın kapının arkasında kalması ve birçok arızaya karşı anında müdahale etmekteyiz. Maltepe çilingir hizmetlerimizden yararlanarak anahtar yapma ve kilit sistemi arızalarınızı giderebilirsiniz.
web sitemiz https://ankaracilingirim.com/3657-2/
Evinizin anahtarının kilitlenmesi, kilidin sisteminde bozulma olması ve diğer tüm arızalar için Maltepe çilingir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir çilingirden kaliteli anahtar yapma hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Kilit sistemi montaj ve tamir hizmet ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişim kurabilirsiniz.
Google ads alanı