• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Ahrefs, Semrush ve Screaming Frog ile Site ve Anahtar Kelime Analizi - Videolu Anlatım

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
18

✔Site İçi SEO (On-Page) teriminin temellerini oluşturan Site ve Anahtar Kelime analizi, önem arz eden bir konudur. Bu konunun Ahrefs, Semrush ve Screaming Frog gibi araçlarla nasıl yapılabileceğini videolu bir şekilde anlattık. Yine Meta Description ve Title hatalarının nasıl giderilebileceğini anlattık.

Video Sayesinde Öğrenecekleriniz;

✔ Ahrefs ile Anahtar Kelime Analizi
✔ Semrush ile Site Analizi
✔ Screaming Frog ile Site Analizi
✔ Temel WordPress hatalarının çözümü.

Yararlandığımız Kaynaklar;
✔ Ahrefs
✔ Semrush
✔ Screaming Frog

Kaynak: https://www.kozba.org/anahtar-kelime-analizi-ve-site-analizi-nasil-yapilir/

Son düzenleme:

Alatrites

Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.hukukidurum.com
Güzel içerik eline sağlık hocam. Bu arada web sitende kullandığın temanın adını paylaşır mısın? Çok beğendim.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
18
Güzel içerik eline sağlık hocam. Bu arada web sitende kullandığın temanın adını paylaşır mısın? Çok beğendim.
Ben teşekkür ederim.
Video'da kullandığım tema ücretli bir tema olmakla birlikte sınırsız lisansı 60 TL, bir webmaster forumunda satılıyor.
"Renko - Blog & Magazine" şeklinde bir arama yaparsan, ilgili temayı bulabilirsin.
Sitemde GeneratePress temasına geçtim şuanda.

Google ads alanı