• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

? ? [Anket] 50 TL ye wordpress hız optimizasyonu kampanyası talep araştırması ? ?

aLLioni 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
28
Web sitesi
ruyatabirleriburada.com
Merhabalar. Şu #evdekal günlerinde 50 TLye wordpress hız optimizasyonu kampanyası yapmayı düşünüyorum. Amaç hem foruma faydalı olmak hem ev bütçesine katkı sağlamak..
Haber, iddia , coin siteleri gübü full bot ile veri çeken siteleri ve e-ticaret sitelerini bu kamyada kabul etmeyeceğim. Web sitesinin agresifliğine göre eklenti seçme/kullanma hakkım saklıdır. Minimum 85 üzeri skor garanti ederim. Sadece ve sadece GTmetrix skorunu baz alırım google pagespeed bu aralar saçmaladı çünki.

Katılmak isteyen veya fikir beyan etmek isteyen arkadaşlar değerli yorumlarını esirgemesin. Katılım olur ise konu içeriğini güncelleyeceğim

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Gtmetrix bol keseden veriyor hocam. Ayrıca önemli olan skor değil, hız indeksi ve etkileşim suresi. Etkileşim suresi 7-8 saniye gibi berbat bir rakam olsa da gtmetrix 90 uzeri puanı rahatlıkla verebiliyor. Ben de hız optimizasyonu hizmeti vermeye yeni başladım. Benim gibi google pagespeed'i baz alarak 90+ puan vaat etmenizi tavsiye ederim.

aLLioni 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
28
Web sitesi
ruyatabirleriburada.com
ben GTmetrix skoru demedeki kasıt Fully Loaded Time skorudur hocam. Ben bu hizmeti uzun süredir veiyorum ve neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Ben 50 tl lik bi hizmette çok tavan bi beklenti olamsın diye böyle bi açıklama yaptım ama yinede 85 altı ve 3-4 saniye üzeri skorlarda iade yapıyorum

Google ads alanı