• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

askeri haberler ve ülkelerin askeri güçleri sitesi

EvilWolf

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Web sitesi
askeriharekat.com
Öncelikle merhabalar forumda yeniyim geçenlerde üye olmuştum ve bu günden itibaren aktif olarak kullanacağımı düşünüyorum bundan dolayı ilk gönderiyi nereye nasıl yapsam bilemedim diğer forumlarda hiç kullanmadığım site tanıtım kısmını kullanıyım bari dedim ?

Web site adı: Askeri Harekat
Web site adresi: Web sitesi açılış tarihi: 2017 yılının kasım ayı olması lazım ?
Web site alt yapısı: WordPress
Web sitenin amacı(özgün): Hatırladığım kadarıyla (buraya yazmam da iyi oldu neden açtığımı ileride unutursam bakarım gerçi şimdiden unuttum ama ?) web sitesi girişiminden ziyade benim "aa bu alan adını nasıl kimse almamış alsak nasıl bir proje yaparız acaba" diyerek düşünmeye başlamam ve WordPress teması yapabilir miyim acaba diye kendimi yoklamam üzerine açıldı. Aklıma gelen fikri araştırdım ve yabancı muadillerini gördüm oralardan da örnek alarak başladım temayı yapmaya. Sitenin amacı insanların ülkelerin askeri güçlerini karşılaştırabilmelerini sağlamak. Sitedeki verilerin kaynağı globalfirepower sitesi ve wikipedia. Temayı geliştirirken bunun zaten Türkiye'de Türkçe olarak yapıldığını fark etsem de, fark edinceye kadar her zamanki gibi "farklı ne ekleyebilirim acaba" diye düşünmemden dolayı ek özellikler kafamda kurduğum için projeden vaz geçmedim. Örneğin bunlardan bir tanesi Unity3D üzerinden siteye özel oyun yapmak, insanların ülkeleri tatlı bir simülasyonda savaştırmasını sağlamaktı. Ama her zamanki gibi bu projeyi de yarım bıraktım daha doğrusu bu sefer üniversite tutturup Karaman'dan çıkmam gerektiğini düşünerek bırakmak zorunda kaldım. Ama hevesim halen bitmiş değil yakın bir zamanda nasip olursa planlarımı uygulamak istiyorum ?

Google ads alanı