• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

askeribirlikler.com

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Web sitemin adı: Askeri Birlikler
Web sitemin adresi: https://askeribirlikler.com
Web sitesi açılış tarihi:2018
Web sitemin alt yapısı:wordpress
Web sitemin amacı(özgün):

Askerlik yapacak arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve bilgilendirmek maksadıyla kurulmuştur. Aynı zamanda askeri personel alimlari ile ilgili de bilgilendirme yapilmaktadir.Haber/blog tarzinda kurulmustur. Facebookta birçok grupta yonetici/moderator olarak yetki sahibiyim. Android uygulamam var bu konuda. Fakat bir türlü istediğim verimi alamıyorum. Tavsiyesi olan arkadaşlar çıkarsa sevinirim :)
Not: Böyle bir forumun başlangıç aşamasını gördüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Şundan 5 sene sonra xturk dendiğinde, daha ilk kurulduğu zamanları bilirim demek güzel olacak ... :)

Son düzenleme:

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Askerlik yapacak arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve bilgilendirmek maksadıyla kurulmuştur. Aynı zamanda askeri personel alimlari ile ilgili de bilgilendirme yapilmaktadir.Haber/blog tarzinda kurulmustur. Facebookta birçok grupta yonetici/moderator olarak yetki sahibiyim. Android uygulamam var bu konuda. Fakat bir türlü istediğim verimi alamıyorum. Tavsiyesi olan arkadaşlar çıkarsa sevinirim :)
Not: Böyle bir forumun başlangıç aşamasını gördüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Şundan 5 sene sonra xturk dendiğinde, daha ilk kurulduğu zamanları bilirim demek güzel olacak ... :)
Projeniz için teşekkür ederiz bende askerlik çizgisinde olan bir genç birey olarak kurcalayacağım bir proje. Bende senin gibi xturk'ün ilk zamanlarını bilirim demek için her yere izimi bırakmaya çalışıyorum :D

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Umarim basarirsiniz. Sosyal medyadan hit cekmeye calisin ve düzenli bir sekulde sitenizin konusu ile ilgili haber makaleleri girerseniz, News kaydi alabilir organik hitinizi artirabilirsiniz.

Google ads alanı