• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Canlı Yardım Problemleri

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
6
Spor canlı yardım ile problemlerinizi bol kısa vakit uğrunda çözebiliyorsunuz. Sitenin sağ alt köşesine birleşik edilmiş olan canlı yardım sekmesine tıkladığınızda ufak bir pencere açılıyor. Bu pencereye isminizi soyisminiz, e-posta adresinizi girip görüşmeyi başlatabiliyorsunuz. Hem de Facebook hesabınızla eş güdümlü otomatik olarak Atakbet giriş yapabilirsiniz. Canlı yardım butonu en üzerinde site ile alakalı en son güncellemeler ve detaylarla alakalı bilgiler bulunmaktadır. Böylece değişik departman tercihinde bulunarak hızlı bir olarak cevap bulabiliyorsunuz. Spor müşteri hizmetleri servisi size bir dakika uğrunda dönüş sunabiliyor ki bu da olabildiğince iyi bir vakittir.

Spor canlı destek hususları değişik departmanlar üzerinden sitede hızlı bir olarak çözüm bulmanız uğruna genişletilmiştir. Spor haberleri, canlı haber, ajans ve canlı ajans gibi sitenin bütün ürünleri ile alakalı özel departmanlar bulunmakta. Fakat bu yeterli görülmüyor özellikle finansal prosedürler departmanı yoğun bir ilgile karşılanıyor. Para yatırma Atakbet giriş ve çekme teknikleri sınırlar banka hesap bulgularındaki güncellemeler bu departmanda eş güdümlü öğreniliyor. Bonuslar ve bonus çevrim şartları ile alakalı de özel bir departman oluşturulmuş. Böylece değişik departmanlar üzerinden kullanıcılar hizmet sunulduğundan ötürü problemler birikmiyor kısa vakit uğrunda çözümlenebiliyor. Hem de Spor Whatsapp iletişim hattı uğruna numarası kullanılmaktadır. Bu sayede çağdaş iletişim teknikleri ile eş güdümlü sitede yaşadığınız problemleri süratlice çözebiliyorsunuz. Spor giriş adresi bulgularını sayfalarımızdan alıp siteye ulaşabilirsiniz.

Google ads alanı