• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Çocuğunuzu Güvenle Emanet Edebileceğiniz Gaziemir Anaokulu

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
16
Selam arkadaşlar bu yazı aslında bir tanıtım değil tamamen tecrübeyle sabit olan bir konudur. İzmir gaziemirde yaşayanlar da bilirler burada birçok kolej var, özel okul var herşeyden önemlisi insanlar çocuklarını okul hayatına başlatabilecekleri gaziemir anaokulu arıyorlar yani bölge anlamında gaziemiri de içine alan bir bölge dahilinde hizmet veriyor olması çok önemli.

Ben şahsen çocuğumu gaziemirde bir anaokuluna vermeye karşıydım ama komşularım, akrabalarım vs. bu konuda bana çok baskı yaptıkları için ben de çocuğum için izmirde anaokulu araştırması yaptım. Neyse işte öneri ve tavsiyeler bakımından iyi bir okul olduğunu söyledikleri https://www.kentkoleji.com.tr/ sitesinden adreslerini buldum kendileriyle görüştüm. Herşeyden önemlisi insana değer veriyorlar arkadaşlar, yani okula gittiğinizde zaten harika karşılanıyorsunuz kendinizi değerli hissediyorsunuz ve çocuğunuzu neden buraya vermeniz gerekiyor, neden güvenli anaokulu arıyorumda kentkolejine vereyim ? sorularına harika yanıt alabiliyorsunuz.

Sonderece donanımlı bir ekip sizi karşılıyor ve çocuğunuza nasıl güzel eğitimler vereceklerini, nasıl onlarla ilgileneceklerini, gelişim çağındaki bir çocuğun onları anlayan dinleyen ve takip eden öğretmenleriyle günlerini nasıl güzel geçireceklerini gördükçe insan mutlu oluyor. Kentkoleji Gaziemir Anaokulu klasmanında kesinlikle tercih edilmesi gereken okulların başında geliyor arkadaşlar buna emin olmanızı istiyorum.

Eşimle beraber kızımız gizemi buraya verdik ve gizem geçen seneki Anaokul sürecinde müthiş bir ilerleme gösterdi. Tabiki sosyalleşti, arkadaşlar kazandı ve herşeyden önemlisi eğitim sürecine başladığını fark etti. Kızımızı çok seviyoruz ve ona ilk adımı atmasını sağlayan Gaziemir anaokulu arasında en iyi hizmeti sağlayan Kentkoleji.com.tr gerçekten minnetlerimizi sunuyoruz.

Google ads alanı