• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Forum Kategori ve Amaçları

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,

Forum ile ilgili gelişmesinde bende fikir desteğinde bulunmak istiyorum...
Forumda açılacak olan kategorilerin forum için büyük desteği olacaktır, Hem kategorileri doğru alanda ve doğru hizmet ile açılması büyük önem taşımaktadır.

Uzun bir süredir benimde hayalim olan forum kurma olmuştu, Ama tabi araştırmalarıma göre ciddi proje olduğu ve artık forum kullanımı eski forumlarda daha yüksek olduğu için vazgeçmiştim, ve yazılım bilmek bu konuda çok önemliydi.

Forumda açılacak olan kategorileri minimum tutmak çok güzel olucak hemde forum çok karışık hale gelmeyecektir. Benim aklımda bir fikir var paylaşmak istiyorum sizinle.

Örnek olarak ;

Sıfır - İkinci el satışı tek kategoride toplayıp, konu açarken konu başlığının soluna bir menü ekleyerek "SIFIR" veya "İKİNCİ EL" olarak seçim yaparak konu açtıktan sonra konu başlığının solunda "SIFIR" veya "İKİNCİ EL" olarak belirtebilirsiniz.

Ayriyetten eğer ki instagram, twitter, youtube gibi platformların ticaret kategorisi açılıcaksa bu üstteki belirttiğim özellik ile Sosyal medya ticaret kategorisi oluşturup platformları tek kategori içine alabilirsiniz. Eğer bu belirttiğim şey TİCARET için geçerli olmaz ise, normal kategori olarakta yapılabilir.

Google ads alanı