• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Google Adsense Kayan Sidebarda Yasak Değil mi?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bugün Sözcü'nün internet sitesine girdiğimde gözüme her tarafta reklamlar çarptı. Sağda, solda, üstte, arada, altta, hasılı kelam boş bir alan bile bırakmamışlar. Bir de sitenin iskeletinin sağında, aşağı sayfayı kaydırdıkça kayan reklam vardı. Bu yasak değil midir? Google yüksek ziyaretçiye sahip olduğu için mi göz yumuyor ?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Göz yummuyorlar bu olay yasak değil diyebiliyorum. Reklam aşağı kaymıyor sabit kalıyor orada. Bunun bir benzeri webtekno'nun internet sitesinde de var. yazının birine girince sağda iki tane aynı boyutta reklam var arada sadece 1 adet bileşen var. Aynı hesaba geliyor ikiside, yasak olan bir şey yok.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Göz yummuyorlar bu olay yasak değil diyebiliyorum. Reklam aşağı kaymıyor sabit kalıyor orada. Bunun bir benzeri webtekno'nun internet sitesinde de var. yazının birine girince sağda iki tane aynı boyutta reklam var arada sadece 1 adet bileşen var. Aynı hesaba geliyor ikiside, yasak olan bir şey yok.
Hmm. Ben yasak diye bildiğim için şaşırmıştım. Belki adsense kuralları değişmiş olabilir.

Google ads alanı