• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Haber sitesi olanlar için ücretsiz ajans haberleri

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Eğer sizin de bir haber siteniz varsa ve içerik bulmakta zorlanıyorsanız bu konuda DHA'nın ücretsiz olarak sunduğu bir hizmeti sizlerle paylaşmak istiyorum. Buradaki haberleri ücretsiz olarak kendi sitelerinizde kullanabilirsiniz. Bu konuda kendileri izin vermiş ve yeni nesil haberciliği desteklediklerini ifade etmişler.

Servise ulaşmak için: DHA AJANDA
Hakkımızda kısmında detayları paylaşmışlar: HAKKIMIZDA

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
aaa çok iyi yaa

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
Şimdi inceledim ama çok eski haberler var acaba eski bir sistem mi merak ettim yeni ise neden veriler güncel değil

mehmetonline 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.mehmetonline.com
Hurriyet.com da veriyor bu servisi ama pek hit almayan sıradan nitelikteki haberleri free veriyorlar. Günde 10 15 haber kategori başı.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Gerçekten kaynak bulmak zor oluyor.

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Haber sitem için kullanmaya başlıcam :)

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Haber sitem için kullanmaya başlıcam :)
Faydalı olur umarım.

Gerçekten kaynak bulmak zor oluyor.
Aynen. Ben de zorlanıyorum. Sırf siteyi güncel tutmak için buradaki haberlerden istifade ediyorum.

Haber7 sitesindeki haberleri sitenize eklemek isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Birçok sitede var bu özellik fakat paylaştığım linkte direkt ajans haberlerini alabiliyor, sitenizde yayınlayabiliyorsunuz.

Hurriyet.com da veriyor bu servisi ama pek hit almayan sıradan nitelikteki haberleri free veriyorlar. Günde 10 15 haber kategori başı.
Zaten bu teşvik amaçlıdır. Bütün servisleri ücretsiz vermiyorlar. Yeni başlayanlar için iyi bir uygulamadır.

Şimdi inceledim ama çok eski haberler var acaba eski bir sistem mi merak ettim yeni ise neden veriler güncel değil
Günlük 10-15 haber ekliyorlar. Yukarıda @mehmetonline'nın da söylediği gibi genelde hit almayacak olan haberleri veriyorlar. Yeni siteler için iyi olabilir.

Bu RSS 'leri kendi sitemizdeki aynı kategoriye nasıl ekleyip otomatik haber çekeriz? Bilen varsa söyleyebilir mi? Teşekkür ederim.
Bunun için bot yazdırmanız gerekmektedir. Bilmiyorum, belki de daha önce paylaşılmış botlar vardır. Hiç bakmadım doğrusu...

Google ads alanı