• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Hadi bakalım arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum (ACİL)

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Eğer İstanbul ve Ankarada aynı firmaya ait rent a car/ Filo firması bulunuyorsa Ankara'dan kiralayıp İstanbul'da aracı teslim etsin.

sametkorul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
8
EN95 Alın 2 adet, temastan kaçının, arabanın camlarını açık bırakın, belli aralıklarla arabadan inip hava alın, kolonya ve tuzlu su bulundurun yanınızda tuzlu su ile gargara yaparsınız, ek olarak sabun, su gibi el yıkamak için şeyler alın, ameliyat eldiveni giyin ellerinize ama 2 çift giyin, 1 saate bir eldiven sıcaklıktan dolayı özelliğini kaybedecektir.
Tuzlu suyun coronaya yakından uzaktan bir fayası yok malesef

h4y4l3t

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
avesteknoloji.com
Bana göre en matıklısı birliğindeki yetkili kim ise onunla görüşmesi. Elbette yardımcı olabilecek birileri çıkacaktır. Elbette terhis olan tek kendisi değildir.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ederim ilgisi için son gelişmeleri söyliyim konuyu kapatalım böylelikle.

Bakanlık açıklama yapmıştı askerden terhis alanları biz memleketlerine ulaştıracağız diye askeriyede de benzer açıklama yapmışlar ve bizi rahatlattılar çok şükür.

@korkmazoglunakliyat Allah kavuştursun kardeşinize de böyle bir açıklama ulaşmıştır muhtemelen.

yuklemnet

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Şimdi yanlış bilmiyorsam şöyle bir şey var artık.
Askere giderken ilk iki hafta ve askerden çıkarken son iki hafta askerler orada karantinada kalıyor. (Kontrol amaçlı.) Eğer doğruysa Asker temiz)
Bir arabada 3 kişiden fazla oturmak yasak zaten. (Ben öyle biliyorum.)

Sen en iyisi arabayı al ve askeri arka koltuğa koyup onu Ankara'ya götür, Yada sizde İstanbul'da kalsın bir müddet.

Google ads alanı