• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Herkesin mail adresini görülebilirmi?

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhabalar bir sorum olacak herkesin mail adresini görmek istiyorum isim önemli değil rastgele mail adresleride olabilir. Böyle birşey mümkünmü.

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Merhaba, soruyu cevaplamak isterim fakat anlayamadım. Herkesin mail adresinden kasıt nedir ? Bu forum içerisindeki mi? Herhangi bir web sitesindeki mi ?

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhaba herhangi bir site için örneğin facebook, google, twitter gibi büyük sitelerdeki tüm mail adreslerini görmek istiyorum mümkünmü böyle birşey.

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhaba, soruyu cevaplamak isterim fakat anlayamadım. Herkesin mail adresinden kasıt nedir ? Bu forum içerisindeki mi? Herhangi bir web sitesindeki mi ?
yani bir mail göndermek istiyorum bu mailin herkese gitmesini istiyorum onun için mail adreslerini öğrenmek istiyorum

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhaba herhangi bir site için örneğin facebook, google, twitter gibi büyük sitelerdeki tüm mail adreslerini görmek istiyorum mümkünmü böyle birşey.
Mümkün diye biliyorum ama gruplardaki kişilerin açık olan maillerini

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Anladıgım kadarı ile Mailling- Mail Marketing için mail datası biriktirmeye calısıyor arkadaş :D bunu forumda da yapmak mumkunmu dıye sormus

yucin

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.yucin.com
Ben Python ile yazılmış bir program sayesinde, Instagram'da hesap takipçilerinin emaillerini alıyorum. Mevzu almak değil ama, email marketing başlı başına bir iş. Bunun için Mail Chimp gibi (Türk firmalarda var, fakat çok pahalı) üçüncü parti bir hizmete ihtiyacınız olacak. Sonra emailleri buradaki listelere ekliyorsunuz. Email temanızı oluşturup gönderiyorsunuz. Burada SPF DCIM gibi DNS kayıtları çok önemli, aksi durumda emailleriniz spama düşer. Birçok email sunucusu bu kayıtları yapılmamış emailleri hiç kaale almıyor. Ayrıca mail gönderildikten sonra raporlamada çok önemli. Ben mail içinde ürünlerden web sitemde o ürünün bulunduğu sayfaya link veriyorum. Böylece hangi ürünlerle kimler ilgileniyor görebiliyorum. Birkaç gün sonra sadece o ürün ile alakadar ilgilenen kişilerin emaillerine tekrar gönderim yaparak nokta atışı yapıyorum. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Google ads alanı