• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Hızlı Web Paketi

a.turk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
3
Gramofon Medya olarak hazırladığımız bu kampanya sayesinde 1 gün içinde tüm tanımlamaları bitmiş kişisel ya da kurumsal web sitenize sahip olabilirsiniz. Paket içeriği aşağıdaki listede sıralanmıştır.
Hızlı Web Paketi Sayfası için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Pakete özel indirim kupon kodu: TBV5Q36D
Kodu sepette Kupon kısmına yazıp "kuponu uygula" butonuna tıklamanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için DM gönderebilirsiniz.

1 Yıllık Alanadı1 yıllık .com ya da .com.tr alanadı standart olarak pakete dahildir.
(com.tr alanadı için evrak gerekmektedir.)
1 Yıllık HostingWeb sitenizin barınacağı 1 yıllık barınma standart olarak pakete dahildir.
Mobil UyumlulukWeb Sitenizin tüm cihazlara uyumlu şekilde görüntülenmesini sağlayan Mobil Uyumluluk standart özellik olarak pakete dahildir.
Yönetim PaneliWeb sitenizi kolayca yönetebileceğiniz yönetim paneli ve eğitimi standart paketimize dahildir.
Güncel YazılımSistemimiz sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir. Bu sayede web sitenizde optimizasyon ve güvenlik sorunları yaşanmaz.
Teknik DestekWeb sitenizi teslim edip bırakmıyoruz. Yönetim panelinde bulunan Destek Sistemi sayesinde sorunlarınızı bir kaç tık ile bize iletebilirsiniz. Bu sayede yaşadığınız sorunlara hemen müdahale ediyoruz.
Google Saerch ConsoleGoogle aramalarında web sitenizin tanımlanması için gereken girişler paketimize dahildir.
Google AnalyticsGoogle'ın istatistik servisi olan Analitycs sayesinde güvenilir şekilde ziyaretçi sayınızı, hangi sayfalara hangi saatlerde hangi cihazlardan girdiklerini bile öğrenebilirsiniz.
Google My BusinessGoogle'ın işletmeler için sağladığı bir servis olan bu hizmete kaydınız tarafımızdan yapılmakta ve işletmenizin ama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.
Google MapsGoogle'ın Harita servisi olan Maps'e kaydınız yine tarafımızca gerçekleştirilmekte. Böylece sizi arayanlar sadece ilanınızı değil tek tuşla iş yerinizin adresini de öğrenebilirler.

Google ads alanı