• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Instagram hesap tanıtımı hakkında

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Yukarıda bi kişi twitter ile ilgili bir sey yazmıs. Ben de katılıyorum. Eğer etkinliklerinizi twitter içerisine tasırsanız orada daha çok ilgi görür diye düşünüyorum. Bir twitter kullanıcısı olarak instagramdan ziyade twitter etkinlikleri daha dikkat cekici.
Sizce Twitter'da etki yaratabilmek için nasıl yöntemler izlememiz gerekiyor

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Sizce Twitter'da etki yaratabilmek için nasıl yöntemler izlememiz gerekiyor
Twitter'da bu konuları alıntı yapan, ilgilenen herkesin tanıdığı birkaç hesap vardır. Onlarla iletişime gecmenizi öneririm ama twiiter içerisinde bu tarz kandırarak para isteyen vs konuları cok dönmüştü bi ara. O yüzden güven sağlamanız adına gerekli bilgilerin sağlam olması gerekir.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Twitter'da bu konuları alıntı yapan, ilgilenen herkesin tanıdığı birkaç hesap vardır. Onlarla iletişime gecmenizi öneririm ama twiiter içerisinde bu tarz kandırarak para isteyen vs konuları cok dönmüştü bi ara. O yüzden güven sağlamanız adına gerekli bilgilerin sağlam olması gerekir.
Br yardım kampanyası başlattığımız zaman size danışabilirmiyim biz daha çok Instagram üzerinden içerik oluşturduğumuz için Twitter hakkında pek tecrübeye sahip değiliz

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Br yardım kampanyası başlattığımız zaman size danışabilirmiyim biz daha çok Instagram üzerinden içerik oluşturduğumuz için Twitter hakkında pek tecrübeye sahip değiliz
Tabii ki, ne zaman isterseniz.

Google ads alanı