• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Köpek Maması Fiyatları

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Köpek Maması Fiyatları
Köpek dostlarınız göre her devir en nitelikli mamaların üretimini sağlayan firmamız göre kedi okunuşu köpeklerin sağlığı fazla daha ehemmiyetli bir yere ehil olmaktadır. Birinci sınıf kalite malzemelerden üretimi yapılan mamalar işinde kompetan spesiyalist olan hevesli ekibimizin eliyle ayrıntılı olarak incelemeler yapıldıktan aksi hâlde sizlere sunulmaktadır. Yerli üretim olan hepsi kedi ve köpek maması çeşitleri özgü firmamızı istediğiniz dönem görüşme edebilirsiniz. Firmamızda bütün mama fiyatları çok daha yarar olmakta ve fiyatlar yavru köpek maması çeşitleri ya da gibi çeşitlerine nazaran daha farklı olmaktadır.

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
8
Ben köpeğime mümkün olduğunca kaliteli ve sağlıklı mamalar vermeyi ön planda tutuyorum. Fakat mama fiyatları bile yükselmiş durumda . Pro plan alıyorum şuan 12 kilo 400 küsur tl olmuş durumda. Bir dahaki veteriner randevumuzda doktorumuzdan bilgi alacağım hangi mamanın daha sağlıklı olduğu hakkında . Eğer el yapımı mamaları sağlıklı buluyorsa tarif alıp burada sizinle paylaşabilirim isteyen olursa.

Google ads alanı