• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GÜNDEM Korona Salgını Sizi Ekonomik Olarak Etkiledi Mi?)

Helloroot 

Kurumsal Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
77
Xturk Puanı
28
İşim gereği zaten evden çalışan birisiyim ? Ekonomik olarak beni pek fazla etkilemedi en azından şuan.
Sizde durumlar nedir?

mmcn

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Almanca sitelerim var. Millet eve kapandı daha çok nette vakit geçirir diye düşündük tam tersi oldu :D Gelirler çakıldı.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Ekonomik olarak etkiledi mi derken web sitelerini kastediyorsanız pek değil fakat diğer türlü soruyorsanız, biraz etkiledi şimdilik. İleride, böyle devam ederse daha kötü sonuçları olacaktır. :)

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Reel işlerimizde % 60 düşüş var. Gidişata göre durum değerlendirmesi yapacağız. 2 ay daha dişimi sıkmayı düşünüyorum. Kenara kötü gün akçesi atmayanların işi zor.

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
evet hemde çok etkiledi çünkü çalıştığım bir firma tüm iş kontaklarını kapatmak durumunda kaldı.

Gökay Yıldırım 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Şuanda evden çalışıyorum. Home office olarak ancak çalıştığım sektörde firma, yurtdışı müşterileri ile dönüyor. Yurt dışı uçuşları yasak. Büyük oranda ticari faaliyeti durdu. Zora girecek gibiyiz.

mehmetonline 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.mehmetonline.com
Elbet herkesi etkilediği gibi bizim sektörü de etkiledi. Kimse haklı olarak parasını harcamak istemiyor. Piyasada epey alacağım kaldı.

Google ads alanı