• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Kültür Sanat Bloğum İçin Yorum

KUMANLI

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Yazılar ve tema hoşuma gitti. Fotoğraflara işlediğiniz filigranı bir strandarda oturtmanız gerektiğini düşünüyorum.

burakhayta

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Mobilden baktım bu yönde yorum yapacağım. Beni rahatsız eden bir şey olmadı yalnız mobile göre logo biraz büyük geldi, altında başlık ve reklam gelince içerik çok altta kalmış gibi :)

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Reklam yerleşimi tek kelimeyle CUK. Tasarımın sade olması kullanıcı gözüyle beni cezbetti ve içine çekti. Alt kısımdaki etiket bulutu uyumsuz duruyor.

Omercandinc 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
zuhurat.net
Reklam yerleşimi tek kelimeyle CUK. Tasarımın sade olması kullanıcı gözüyle beni cezbetti ve içine çekti. Alt kısımdaki etiket bulutu uyumsuz duruyor.
Merhaba, tıklama başına maliyetler çok düşük adsense de bunun için bir şey önerir misiniz?

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Merhaba, tıklama başına maliyetler çok düşük adsense de bunun için bir şey önerir misiniz?
Konu hakkında çok daha tecrübeli arkadaşlarımız var forumda. Onların değerli tavsiyelerini ben de merak ediyorum açıkçası. Bunun için ilgili bölüme ayrı bir konu açılırsa nokta atışı sonuç alabiliriz sanırım.

Omercandinc 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
zuhurat.net
Konu hakkında çok daha tecrübeli arkadaşlarımız var forumda. Onların değerli tavsiyelerini ben de merak ediyorum açıkçası. Bunun için ilgili bölüme ayrı bir konu açılırsa nokta atışı sonuç alabiliriz sanırım.
adsense bölümünde konu açmayı denedim ancak olmadı bir sınırlama mı var acaba?

Google ads alanı