• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Namecheap.com ABD Lokasyon Paylaşımlı Hosting Hk.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Namecheap sunucuları hakkında fikirlerinizi alabilir miyim? Ve ek olarak xyz veya anti legal siteler için hangi firmaları tercih etmektesiniz.

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
off-shop hosting satan yerlerden temin ediniz bir ara listeleri vardı bulabilirsem atarım size.

• Like
Tepkiler: vip

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
offshore hosting, vps/vds veya dedicated olarak aratırsan çıkacaktır. Bütçeni bilmiyorum ama .com uzantısı alabilirsin. Verisign'e ait ve offshore tld olarak geçiyor.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Ben yıllarca kullandım namecheap shared hosting. Stabil, müşteri hizmetleri iyi ama indirim kodu olmadan pahalıya geliyor. ikinci yıl yenilemede indirim uygulayamadığım için başka firmaya geçtim. Ama xyz siteleri için politikalarını bilmiyorum açıkcası.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Ben yıllarca kullandım namecheap shared hosting. Stabil, müşteri hizmetleri iyi ama indirim kodu olmadan pahalıya geliyor. ikinci yıl yenilemede indirim uygulayamadığım için başka firmaya geçtim. Ama xyz siteleri için politikalarını bilmiyorum açıkcası.
Ben politikalardan çok satılan paketlere baktım, pro whois guard vs paketleri var yani abd veri merkezi kullanıyor, abd de xyz yasal olduğu için kullanılabileceğini düşünüyorum. Deneyip olumsuz durumla karşılaşırsam başka firmaya geçebilirim.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Ben politikalardan çok satılan paketlere baktım, pro whois guard vs paketleri var yani abd veri merkezi kullanıyor, abd de xyz yasal olduğu için kullanılabileceğini düşünüyorum. Deneyip olumsuz durumla karşılaşırsam başka firmaya geçebilirim.
Dediğim gibi fiyat dışında bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Bana da usa lokasyon lazım olduğu için oradan almıştım. Black friday de müthiş indirim yapıyorlar. Ama bir yıl sonra indirimsiz paketten yenilemek zorundasın. ama aynı zamanda yine kampanya oluyor ve sen mevcut paketin için hiç bir şekilde yararlanamıyorsun. Bir sefer eskisini kapatıp yeni pakete taşıdım. sonra uğraşamadım.

• Like
Tepkiler: vip

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Dediğim gibi fiyat dışında bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Bana da usa lokasyon lazım olduğu için oradan almıştım. Black friday de müthiş indirim yapıyorlar. Ama bir yıl sonra indirimsiz paketten yenilemek zorundasın. ama aynı zamanda yine kampanya oluyor ve sen mevcut paketin için hiç bir şekilde yararlanamıyorsun. Bir sefer eskisini kapatıp yeni pakete taşıdım. sonra uğraşamadım.
Politika ile ilgili sorun yaşamazsam benim için çok iyi olabilir çünkü yıllık alımlarda %50 indirimi var şuan. 1 ay kadar deneyip diğer siteleri de Namecheap e taşımayı düşünüyorum

Google ads alanı