• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

OBS Studio Kayıt Ve Yayın Programı

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Fakir ama gönlü zengin kişilerin vazgeçilmezi OBS STUDİO programı son zamanlarda efsane işler yapmaya devam ediyor, Streamlabs tamamen zengin işidir :)
Oyun kaydı, ekran kaydı ve ek olarak dilediğiniz platformda yayın yapmak için bilgisayarınızı zorlamadan bunları yapabilmenize olanak tanıyor.
Peki nedir bu OBS STUDİO?

OBS Studio önceliği twitch'den başlasada dünya ya yayılan yayın platformlarınıda ele alarak manuel api giriş seçeneğini yıllar önce aktif etmişti, Streamlabs ile 8gb ramlı bilgisayarda oyun + yayın yapılmaması gibi, bilgisayarda FPS artışlarınada neden olmaktadır. Obs studio burda bir nevi Streamlabs'ın lite versiyonu gibi düşünebiliriz, 2-3 gb ram kullanımı yaparak yayınlarınızı ve kayıtlarınızı ultra kaliteli kayıt ederek izleyicilerinize ekstra izlenim tadı vermektedir, Tabi bu konuda streamlabs'da bile olsa min upload 2-3 olması gerekiyor, streamlabs için min 4-5 gerekmekte ve bilgisayarınızın da o kadar iyi olması gerekiyor...

Ayarları çok basit ama ben yinede buraya bir video bırakıyorum, dilersenizde google'de yüzlerce kaynak bulunmaktadır "Obs studio kullanımı, obs studio ayarları" gibi arattırarak istediğinizi bulabileceğiniz eminim.
Video
Obs Studio İndirme Linki

MsiDergi 

MsiDergiTv
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
msidergi.com
Sürekli olarak kullandığım kayıt programım. Youtube içeriklerimi bu şekilde üretiyorum.

Google ads alanı