• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Önümüzdeki Afetler İçin Çadır Stoğu

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
8
Her geçtimiz hafta artık yeni afetlerle karşı karşıya kalıyoruz. 99 depreminden tutunda en son ki izmir depremine kadar insanlar günlerce dışarıda yattı. Ki önümüzde büyük İstanbul depremi var daha. Bir İstanbullu olarak bende bu senaryolardan korkuyorum. Yardım çantam falan çoğu şey hazır fakat bir çadır lazım malum artçılardan korunmak için dışarda yattığımız günler geliyor aklıma. Çadırlara bakarken Kızılay’ın çadır projesine rastladım. Benim için şaşırtıcı oldu kızılay sadece kan bağışı yapan bir kurum olarak bilirdim. Bir deprem anında acil afet çadırı adı altında bir proje oluşturmuşlar. Su geçirmeyen, yangınlara karşı koruyan bir çadırmış. Tek ben değil depremi yaşayan, evleri yıkılan çoğu depremzedeye faydalı olur bu. Bende bir bağışta bulundum her ihtimale karşı ben gibi herkes faydalansın diye. İlginç bir proje olmuş linki burda incelemek isteyen varsa;

Google ads alanı