• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sıfırdan wordpress blog teması yapımı

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Localhost'a wordpress kurulumu yaptım, kendi adıma sıfırdan bir tema yapmak istiyorum sayfa yapıcı eklentiler ile.
Tecrübeli kişilerden bu konu altına ne yapmalıyım nasıl ilerlemeyim bu konularda bilgiler istiyorum. Ve ayrıca bir tema satın alıp onun üzerinden gidemeyeceğim. Bu konuda tema önerisinde ve sayfa yapıcı bir eklenti önererek başlayabilirseniz çok sevinirim.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Bu şekilde daha masraflı olacağını düşünüyorum ama yine de anladığım kadarıyla tavsiyemi söyleyelim. Divi, Elementor, Beaver, Visual Composer ve Wpbakery benim bildiğim eklentiler. Bunların lisansını alarak yapabilirsiniz. Tek sitelik, 3 Sitelik ve Ömür boyu lisansları mevcut.

Umarım sorunuzu doğru anlamışımdır.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Bu şekilde daha masraflı olacağını düşünüyorum ama yine de anladığım kadarıyla tavsiyemi söyleyelim. Divi, Elementor, Beaver, Visual Composer ve Wpbakery benim bildiğim eklentiler. Bunların lisansını alarak yapabilirsiniz. Tek sitelik, 3 Sitelik ve Ömür boyu lisansları mevcut.

Umarım sorunuzu doğru anlamışımdır.
Evet, doğru cevap oldu. Masraflı olması problem değil, yani şimdiki temalar çok ağır ve gözüme hoş gelmiyor kendi bilgimi tazeleyip yeni şeylerde öğrenmek adına böyle bir adım attım.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Araştırmalarımdan sonra ben Divi de karar kıldım. Tercih sizin daha farklı eklentilerde vardır muhakkak en popüler olanlar bunlardı ben araştırdığımda.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Hızlı bir tema bulmalısın, daha sonrasında divi ile devam et. Elementor siteyi aşırı yavaşlatıyor.

Google ads alanı