• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sıradışı Bir Tasarımcının Öz Güncesi - Sanat & Hizmet Bir Arada

iskenderuni

Mustafa İskender
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.dijitalasist.com
Arkadaşlar Merhaba.

Sıradışı işler peşinde olan bir tasarımcıyım. Çalışmalarımda estetiği, tekniği ve hizmet prensibini ön planda tutuyorum. Birlikte uzun çalışacağım müşteriler ve referanslar oluşturma peşindeyim.

Logo, Markalama, Sosyal Medya Konsept Tasarım, Kitap Kapağı Tasarımı, Ürün Tasarımı, Albüm Cd Plak Tasarımı, Afiş vb bir çok alanda çalışmalar yaptım. 10 yılı aşkın piyasa tecrübem var.

Fiyatlandırmayı projeye göre yapıyorum. Büyük proje ya da küçük proje diye almamazlık yapmıyorum. Alamayacağım işlere alamam, almak istemediğim işlere de almam diyebileceğim biriyim. Fiyat konusunda da piyasaya göre gayet uygun tutuyorum.

Fikir oluşturmak, bu fikirleri projeye uyarlamak ve projelendirmede tüm görsel tasarım ihtiyaçlarınız için sektörde 10 yılı aşkın çalışan bir tasarımcı ile freelance/serbest zamanlı çalışmak isteyen herkese kapım açık.

Sevgi ve Saygılarımla.

Mustafa İskender.
WhatsApp & Tel: 0536 461 80 27

Google ads alanı