• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sitem ile ilgili yardıma , bilgiye ihtiyacım var

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Merhabalar. Wordpress , web site işine bir hevesle atılmıştım. Öğrenci olduğum için eğitim üzerine bir site yapmak istedim ve ortaya dersrehberin çıktı. 5 6 ay geçmiştir üzerinden. Bu işlerin emek ve düzenlilik istediğini anladım. Sadece ilk ay içerik girmiştim sonra saldım kaç aydır öylece duruyordu. Reklam ayarlarını da yapamadım zaten. Sadece ana sayfada çıkıyor konularda yok. Reklam ölçüleri değişince bazen geliyor. SEO falan hak getire zaten. Seo ile ilgili tek yaptığım şey içeriklerime anahtar kelime girmek ve başlığımı içerik içinde bir kaç defa tekrarlamak oldu. Bazen görüyorum şu kelime siteme şu kadar hit getiriyor falan diyorlar. Anlamıyorum pek bu işlerden. Velhasıl 3 4 ay sonra siteme girdiğimde dashborda baktığımda durum ekteki görsellerdeki gibiydi. Şimdi size sorum sizce bu siteye içerik girmeye başlamalı mıyım ? Sadece ana sayfada reklam cıkıyor olmasına ragmen 4 lira birikmiş adsense almıştım ( pinsiz şuan ). Bu siteden ekmek çıkar mı ? Emek vermeye değer mi ? Cevaplarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Hocam uzman değilim benimde sizden pek farkım yok ama olayı şöyle düşünüyorum sizin içinde geçerli olabilir.
Forumlarda ve sitelerimizde vakit harcayıp bilgi edinip ve bu bilgileri belirli zamanlara yayarak sitemizin gelişmesine katkı sağladığımızda herşey rayına oturacak demektir.Misal bugun seo konusunda makale içeriğindeki tüm optimizasyonu hallettiniz diyelim yarın daha farklı bilgilerle sitenizi geliştireceksiniz.1 sene sonra bu bilgiler toplandığında başka bir projede neleri doğru yapacağınızı iyi biliyor olacaksınız.Bence devam edin ve öğrenmekden araştırmakdan uygulamazdan vazgeçmeyin.
Saygılar

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bence konularında çok fazla etiket kullanma. Çoğu gereksiz ve sıralamaya bile girmez. 3-4 etiket idealdir diye düşünüyorum, her konuya da eklemek zorunda değilsiniz. Eğer konu içerisinde geçiyorsa etiketi kullanabilirsiniz.

Tasarım bence önemlidir. Tasarımınıza önem verin, mobil ağırlıklı çalışın.

Onun dışında da bence içerik girmeye devam edin ve sabırlı olun. Zamanla ödülünüzü alacaksınızdır. Fakat eklediğiniz içerikler ziyaretçilerin aratacağı türden içerikler olsun ve başlıkları da ona göre olsun. Neticede emek veriyorsunuz.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Hocam uzman değilim benimde sizden pek farkım yok ama olayı şöyle düşünüyorum sizin içinde geçerli olabilir.
Forumlarda ve sitelerimizde vakit harcayıp bilgi edinip ve bu bilgileri belirli zamanlara yayarak sitemizin gelişmesine katkı sağladığımızda herşey rayına oturacak demektir.Misal bugun seo konusunda makale içeriğindeki tüm optimizasyonu hallettiniz diyelim yarın daha farklı bilgilerle sitenizi geliştireceksiniz.1 sene sonra bu bilgiler toplandığında başka bir projede neleri doğru yapacağınızı iyi biliyor olacaksınız.Bence devam edin ve öğrenmekden araştırmakdan uygulamazdan vazgeçmeyin.
Saygılar
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Benim de bu işe atılırken ki planım bilgi edinmekti. Umarım güzel bir bilgi birikimi elde edip doğru yerlerde kullanabilirim.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Bence konularında çok fazla etiket kullanma. Çoğu gereksiz ve sıralamaya bile girmez. 3-4 etiket idealdir diye düşünüyorum, her konuya da eklemek zorunda değilsiniz. Eğer konu içerisinde geçiyorsa etiketi kullanabilirsiniz.

Tasarım bence önemlidir. Tasarımınıza önem verin, mobil ağırlıklı çalışın.

Onun dışında da bence içerik girmeye devam edin ve sabırlı olun. Zamanla ödülünüzü alacaksınızdır. Fakat eklediğiniz içerikler ziyaretçilerin aratacağı türden içerikler olsun ve başlıkları da ona göre olsun. Neticede emek veriyorsunuz.
Tamamdır etiket konusunda aşırıya kaçmayacağım. Çok teşekkür ederim

Google ads alanı