• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sitemi her konuda profesyonelleştirmek istiyorum.

emreyilmaz

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.izle9.com
Merhaba,
Dizi haberleri, Film haberleri ve önerileri, canlı tv izleme sitem var günlük aldığım hit fena değil fakat moradam, ayhan karaman ekibinin deneyimlerini dinlediğim zaman şuan ki sitemin görüntüsü teması işlevselliği gelecek vaat etmiyor.
Sitem çoğu kelimede ilk sırada örneğin "uydu tv izle" gibi bir çok kelimede üst sıralarda ve ilk sayfalarda olan yüzlerce sayfam var. Şunu fark ettim sitemde kullandığım tema işlevsel ve ziyaretçiyi harekete geçirip aktivite yapmasını sağlayan bir site değil.. yazı fontlarından tutalım yorum alanı anasayfada haber içerik snippet ı felan eski sistemlerde kaldı hep.. Şimdi gidip sıfırdan hazır bir script alıp kurmak daha sağlıklı denilebilir ama ben şuan ki scripti silip yeni bir sistemin kurulmasını sağlıklı bulmuyorum çünkü seo için yatırım yapmıştım ve meyvelerini alıyorum en az 2k - 15k arası ziyaretçi çekiyor bazı zamanlar... Yani kısacası sitemi kurumsal bir görüntüye kavuşmasını siteye giren ziyaretçinin içerde kalmasını sağlayan şeffaflıkta bir site olmasını istiyorum.. forumda yetkili olan ve moradam da uzman olarak çalışan kardeşim @volkan eğer bu işi almak isterse çok sevinirim hem yazılım hemde seo konusunda onlarla çalışmayı çok isterim.
Site adresim: https://www.izle9.com/

Google ads alanı