• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Sosyal medya için nereden kullanıcı bulabilirim?

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
3
Arkadaşlar merhaba bundan önce bir konu daha açmıştım site tanıtımı ile ilgili.
Yerli sosyal paylaşım sitesi adıyla bir site açtım.
Şuanda hazır bir script kullanılıyor ama ilk reklam kazançları ile profesyonel bir ekip ile daha iyisini yapacağımızın sözünü veriyorum.
Siteye kullanıcı çekmek istiyorum ve bunu nasıl çekebilirim.
Sizlerin yardımına ihtiyacım var aşağıdaki diller sitede mevcut. XTURK gibi bildiğiniz forumlar varmı. Hem türkçe hemde aşağıdaki dillerde
  • Arapça
  • Flemenkçe
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Almanca
  • İtalyanca
  • Portekizce
  • Rusça
Site linki: www.alfadurum.com

promisceus

Girişimci
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
furkananter.com
hocam facebook gibi görünüyor, insanlar face varken niye girsin ki böyle bir platforma? Kullanıcı verilerini dikkate alanları zaten konuya katmıyorum bile. Sırf yerli diye destekleyeceklerdir ve sonra düşebilir. Facebook'un ilk zamanlarda reklam yayınlamamasının en büyük sebebi kullanıcı bağımlılığıydı. Ulaşmak istediğiniz ülkelerden önce bölgesel düşünmelisiniz. SEO yapmalısınız. Falan filan ha olurda siz ilgilenir misiniz derseniz ücretli mentörlük sağlayabilirim.

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
3
hocam facebook gibi görünüyor, insanlar face varken niye girsin ki böyle bir platforma? Kullanıcı verilerini dikkate alanları zaten konuya katmıyorum bile. Sırf yerli diye destekleyeceklerdir ve sonra düşebilir. Facebook'un ilk zamanlarda reklam yayınlamamasının en büyük sebebi kullanıcı bağımlılığıydı. Ulaşmak istediğiniz ülkelerden önce bölgesel düşünmelisiniz. SEO yapmalısınız. Falan filan ha olurda siz ilgilenir misiniz derseniz ücretli mentörlük sağlayabilirim.
hocam dm başlattım umarım yardımcı olabilirsiniz

Google ads alanı