• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Tek Tuşla Wordpress Sıfırlama

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Tek tuşla wordpress sıfırlama işlemini göstermek istiyorum. Bu şekilde wordpress içerisinde dönüşü olmayan hatalarda ve sıfırlama yapmak istediğinizde hosting yönetim panelinden uğraşmadan, wordpress sıfırlamayı göstericem.

Eklenti İsmi "Wordpress Reset"
Screenshot_1.png
Eklentimizi "Hemen Yükle" diyerek yükledikten sonra aktif ediyoruz. işlemleri oldukça basit, hata aldığınız taktirde, tekrar yüklemeyi deneyiniz.
Screenshot_3.png
Eklenti kısayolu "Araçlar" kısmındadır. "Reset" tıklayarak eklentinin wordpress sıfırlaması için sonraki adım olan sayfaya yönlendirecektir.
Screenshot_4.png
Sıfırla butonun üzerinde ki alana "Reset" yazıp sıfırla diyoruz.
Screenshot_5.png
Reset dedikten sonra çıkacak uyarı panelinde tamam diyerek işlemlerimizi tamamlıyoruz. Uyarıda wordpress sıfırlanıcak ve bu işlem geri alınmıycak uyarısı vermektedir. Bu işlemi geri alamazsınız. Temanızı devre dışı bırakıp sıfır kurulumda ki varsayılan temayı aktif edicektir. Ayrıca eklentileride devre dışı bırakarak sitenizde tüm yaptığınız ayarları sıfırlayarak tamamen ilk kurulum haline getirmektedir.

Eklentiye ulaşamayanlar için ; Wordpress Reset Eklentisi

Ekli dosyalar

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43