• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Uğur Doğan - Dijital Pazarlama Danışmanı

hSyn

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
8
Merhaba

Yaklaşık 10 yıllık bilgi birikimimle ihtiyacı olan firmalara dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum. E-posta pazarlama danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, rakip analizi, Google Ads ve sosyal medya reklamları konusunda hizmetler verebiliyorum.

Ürün veya hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmanın kilit noktalarını biliyor, analiz ediyor ve uyguluyorum. Zaten bir süre sonra doğru noktalara müdahale ettiğimizde siz de gözle görülür şekilde bu farkı hissediyorsunuz.
E-posta pazarlama danışmanlığı kapsamında en baştan sona kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynuyorum. Hedef kitlenizi segmentleme, e-bülten içerikleri oluşturma ve doğru zamanda doğru kişilere ulaşma konuları her zaman takibimde.
Bunların yanı sıra web ve yazılım projeleri, tasarım çaışmaları konularında da destek olabilmekteyim.
Detaylı bilgi ve iletişim için https://ugurdogan.net/ adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

Google ads alanı