• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yeni Sunucu Alımı

yelkovan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
Merhaba Arkadaşlar,
Bir proje için aşağıdaki özelliklerde bir sunucuya ihtiyacım var, önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

*MySQL veritabanı kurulu olması gerekli,
*Apache Tomcat kurulu olmalı,
*Apache 8080 portundan Apache manager açık ve kullanıcı adı şifresi ile giriş yapılabilmeli,*
*MySQL veritabanı dışarıdan bağlantıya açık olmalı

İyi çalışmalar

yelkovan 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
13
Xturk Puanı
8
@ibrahimdurmus öneriniz teşekkürler, Sadece bilgi vermek adına yazıyım istedim. Niobeweb'ten aldım, narin hosting açık konuşmak gerekirse güven vermedi, internet sitelerinde hiçbir firma adına denk gelmedim, önemli değil destekten soruyum dedim, sohbet esnasında firma adı sordum 15 dk sonra verdiler, biraz tuhaf karşıladım.

Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
13
Web sitesi
www.hosting.com.tr
Neyse yabancıya gitmemiş arkadaş. NiobeWeb'de bizim yan kuruluş. İyi geceler

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
@ibrahimdurmus öneriniz teşekkürler, Sadece bilgi vermek adına yazıyım istedim. Niobeweb'ten aldım, narin hosting açık konuşmak gerekirse güven vermedi, internet sitelerinde hiçbir firma adına denk gelmedim, önemli değil destekten soruyum dedim, sohbet esnasında firma adı sordum 15 dk sonra verdiler, biraz tuhaf karşıladım.
Narin Hosting gerçekten çok iyi ve güvenilir firma. Keşke Narin Hosting'den satın alsaydın, farkı anlardın.

Google ads alanı