• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET ? Yenisafak.com Tanıtım Yazısı?EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ✔DA:84 - PA:56 - HİT: 4 MİLYON Alexa : 23✔

mgtdizayn

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.interaktifplus.com.tr
#Evdekal Kampanyası ile Sizlere Süper Fırsatımız'dan Faydalandırmak istiyoruz. Türkiyenin En Büyük Haber Sitelerinden Biri Olan Yenisafak.com Sitesinden Tanıtım Yazısı Hizmeti Sağlıyoruz. Her zaman Benimsediğimiz gibi En uygun Fiyat Garantisi Veriyoruz Daha Bitmedi Sizlere 1 Adet 300 Kelimelik Semantik Makale , Seo Uyumlu Makale , LSİ Diline Uyumlu Makaleleri ÜCRETSİZ VERİYORUZ. ( Bünyemizde Bulunan Türkiyenin En Büyük Siteleri Arşivimize Ulaşmak için Listemizi Talep Edebilirsiniz Örn ; Hurriyet , Milliyet, Aksam, Haber7, Ensonhaber, Haberler, Memurlar, Eksisözlük , Onedio, Neoldu,DonanımHaber Gibi Bir çok Site Mevcut En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunabiliriz. )

Not ; Tanıtım Yazısı Satan Arkadaşlar ve Bayilerimiz Kusura Bakmasın Fiyatları Bu kadar indirdik SADECE MİLLETİMİZE DESTEK AMAÇLIDIR ! STOK 5 ADET
Hatırlatma ; Kredi Kartı İle Online Alım Yapan Arkadaşlar Peşin Fiyatına 3 Taksit olarak Alıyorsunuz.Fatura Bilgilerinizi Vermeyi UNUTMAYINIZ.

Site :Yenisafak.com
Site Katagori : HABER
Site İndex : 1.970.000
Site Alexa TR : 23
Site DA/PA: 84 / 56
MOz Değeri : 6.2
Site Hiti : 4 MİLYON HİT
Link Türü: Dofollow

FİYATIMIZ : 999 TL

Peki Sizlere Avantajı Ne olacaktır ?

✔ Google Sıralamanıza Doğrudan Etki eder
✔ Mavi Tık Alabilirsiniz