• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

izmiravukat

Hakkımızda

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu kurucusu Avukat Aybüke Özdağ, İzmir'de doğmuştur. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinin %30 İngilizce müfredatlı programından mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Özel Hukuk Ticaret Anabilim Dalı Sigorta Hukuku alanında tezli yüksek lisans eğitimi alarak uzmanlık kazanmıştır. Profesyonel iş yeterliliği seviyesinde hukuk İngilizcesi ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir.

Hukuk büromuz, kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından biri olmak için yola çıkmıştır.
Ulusal ve uluslararası sigorta şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, kişisel verilerin korunması, işçi - işveren uyuşmazlıkları, ceza hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku ve icra hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır.
Aynı zamanda hukuk büromuzun kurucusu Avukat Aybüke Özdağ, 2020 yılından bu yana UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneğinin ( www.ucim.org.tr ) İzmir Hukuk Koordinatörü ve Türkiye İhbar Sorumlusudur.
Hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.
Doğum günü
1 Ocak 1981 (Yaş: 41)
Web sitesi
https://www.aybukeozdag.av.tr
Konum
İzmir

İletişim

Twitter
OzdagHukukDanis
Instagram
https://www.instagram.com/ozdaghukukdanismanlik/

Takip et

Geçerli ödüller

  1. 1

    İlk Mesaj

    Bunu almak için sitede bir yere bir mesaj gönderin.
Google ads alanı