• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET 0850'li numaralara Elveda ! Websitenize Evrak Gerektirmeyen Beni Ara (Click2Call) Butonu

zeytelbilisim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Merhabalar,

Uzun uğraşlar ve testler sonucu Türkiye'de uygulama aşamasında bir ilk diyebileceğimiz servisimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Beni Ara servisi ile size vereceğimiz kodu websitenize yerleştirdiğinizde, sitenizde çıkacak olan butona tıklayan ziyaretçileriniz, hiç bir uygulama kurmadan tarayıcı üzerinden sizinle telefonda konuşabilecekler.

Telefonunuza bizim size linkini gönderdiğimiz voip istemcisini yükleyip QR kodunu okuttuktan sonra websiteniz üzerinden çağrıları almaya başlayabileceksiniz. KVKK için ses kayıt hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca isterseniz çağrıları telefonunuza doğrudan yönlendirmek yerine tıpkı 0850'li santrallerde olduğu gibi müşterinize ses kaydı dinlettikten sonra kuyruğa alabilirsiniz.

Bu hizmetin yıllık maliyeti sadece 500 TL'dir.

Sorularınız ve önerileriniz için iletişim adresimiz: https://t.me/click2call

Google ads alanı