• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET 2 Site ( Projelik & Kazanç Odaklı ) Birden Tek Fiyata Satılıktır

makaleyaz

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
18 Tem 2020
Mesajlar
4
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Yaş
37
Konum
İzmir
Web sitesi
www.makaleyaz.net
İnternetten gerçekten proje ile kazanmak, ileriye dönük para kazanma odaklı bir işe atılmak isteyenler için gerçekten harika iki fırsat!Özel Yurt Arama Rehberi: https://ozelyurtlarrehberi.com

Kayıt olarak tüm özellikleri inceleyebilirsiniz. İşletmelere üye paketi satarak, reklam alanlarını kiralayarak, tanıtım yazısı yayınlayarak ileriye dönük bir proje olarak değerlendirebilirsiniz.
Hiçbir reklamı, seo çalışması yapılmamıştır. Kredi kartı ödeme entegrasyonu ( paytr ) , sms entegrasyonu ( netgsm) üzerinde hazır kuruludur. Gelişmiş bildirim ve onay sistemi vardır. Sosyal alanı sayesinde sürekli popüler olacak, ziyaretçi çekecek interaktif özellikleri de mevcuttur.Genel İlan Sitesi:
Benzerlerine oranla son derece gelişmiş bir ilan sistemidir. Kredi kartı ödeme entegrasyonu ( paytr ) , sms entegrasyonu ( netgsm) üzerinde hazır kuruludur. Tamamen kazanç odaklıdır. Gelişmiş bildirim ve onay sistemi vardır. Mobil tasarımı çok iyidir ve kullanışlıdır. Kazanç odaklı optimize edilmiş bir sistemdir, neredeyse her alanından , her özelliğinden para kazanılabilir. Doping sistemi çok gelişmiş ve müşteriye bildirimleri otomatik yapılır.


Her iki sistem için tek fiyat : 7000 TL

Pazarlık ve takas duruma göre düşünülür.
Lütfen sadece WhatsApp dan iletişime geçin.

0850 305 26 90
 
Google ads alanı