• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE 5 Kişiye UX / İnsan Psikolojisi Danışmanlığı Hediye!

Sizce Pazarlamada İnsan Manipülasyonu Etik Midir?

• Kullanılan toplam oy
    10

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
xturk ux çekilişi.png
Edit: Çekiliş yarın gece 23:00'da katılıyorum yazanlar arasında paylaşım yapmış ve halen kaldırmamış olanlar arasında online kura sistemlerinden bir tanesini kullanılarak belirlenecektir. Tüm soru ve pazarlama ile ilgili sorularınızı konu altında sorabilir ve hem kendinize hemde diğer forum kullanıcılarına yardımcı olacak cevapları vermeme neden olabilirsiniz.

Soru sormanızı beklediğim alanlar:
  • Geleneksel Pazarlama,​
  • Satış / Tele satış teknikleri,​
  • İnsan iknası ve manipülasyon teknikleri,​
  • Odaklanma, plan kurma ve dijital ortamlarda para (ek değil tam gelir sağlayacak şekil de) para kazanabilme teknikleri,​
  • 1 yılda istediğiniz şeyi başarabilme hakkında fikir alış verişi vs.​

Son düzenleme:

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Kendinizi de tanıtsaydınız keşke.
Malum psikoloji eğitimi vereceğinizi söylemişsiniz, insan yetkinliklerinizi merak ediyor :) Teşekkürler.
Merak insanı tetikler, aslında kendimi tanıtmayı düşündüm fakat konu benim konum olduğu için kendimi işportacı gibi göstermekten çekindim. "Çakı çakmak, ayna tarak 1milyon" demek istemiyorum. Çekilişi kazanlara tabi ki kendimi kısaca tanıtacağım. İlginiz için teşekkürler bu arada acaba Ayhan Karaman ile bir tanışıklığınız var mıdır ? :)

Sedat Kahraman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Merak insanı tetikler, aslında kendimi tanıtmayı düşündüm fakat konu benim konum olduğu için kendimi işportacı gibi göstermekten çekindim. "Çakı çakmak, ayna tarak 1milyon" demek istemiyorum. Çekilişi kazanlara tabi ki kendimi kısaca tanıtacağım. İlginiz için teşekkürler bu arada acaba Ayhan Karaman ile bir tanışıklığınız var mıdır ? :)
Bence tanıtmalısınız.
Evet tanışıyoruz. :) Soyadı benzerliği için bi harf fazlam var "h" :)

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Bence tanıtmalısınız.
Evet tanışıyoruz. :) Soyadı benzerliği için bi harf fazlam var "h" :)
tırnak içerisinde "h" harfini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben direkt akrabası olduğunuzu düşünerek espri yapmaya çalıştım. Karaman ile Kahraman arasındaki farkı görememişim kusura bakmayın lütfen.

Sedat Kahraman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
tırnak içerisinde "h" harfini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben direkt akrabası olduğunuzu düşünerek espri yapmaya çalıştım. Karaman ile Kahraman arasındaki farkı görememişim kusura bakmayın lütfen.
:) estağfurullah.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Berkay kardeşimin vereceği destekten hiçbir şüphem yok. Xturk üyelerine özel güzel bir şey düşünmüşsün, teşekkür ederim.
Abi bu beni kaçıncı onore edişin? Gerçekten tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir insansın :)

Google ads alanı