• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

✅60$ 500K Takipçi 30$ 250K Takipçi Kasabilme eğitimi ! ✅

alicangunduz

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Merhabalar , sizlere çok uygun fiyatlara takipçili hesap kasma eğitimi sunuyorum. Hesapları Örn; 500₺ 500K hesabı aciliyetim var diyerek 1K₺ 1 saat içinde satabilirsiniz veya 2Bin₺ gibi tutarlara 1 2 hafta içinde satıp kar elde edebilirsiniz. Eğitimde sunduğum bilgiler ile 3 aydır sorunsuz kullanmaktayım.

Eğitimde sizlere işleyişin temel mantığını ve bakiye yüklemelerinin tamamında eşlik ediyorum.
Eğitimi aldıktan sonra iade mümkün değildir.
İnstagram veya yazılım aracılığına bağlı işlevini yitirmesi durumunda iade mümkün değildir.
500K attık sonraki güne 1K kaldı gibi datalardan değildir. Kaliteli datadır , fakat güncellemelerden kaynaklı bir garanti sunmamaktayım. Şimdiye kadar böyle bir sorun yaşamadım.

Bize satıp neden rakip çıkarıyorsun kendine ?
Küçük hesapları forumda satıyorum geriye kalan büyük +200K hesapları kendi sayfa çevreme sattığım için kendime rakip oluşturduğumu düşünmüyorum , ek olarak sadece 5 kişiye satışı olacaktır eğitimin.

500₺ veriyim 500K hesap yap bana ozaman
Yatırımcı aramıyorum Gerekli bütçeye sahibim ihtiyacınız var ise 2.5K₺ 500K hesap sağlayabilirim.

500K Hesabı ortalama ne kadar sürede kasarız ?
1-1.5Hafta içerisinde kasmış olursunuz.

Para kazanma garantili eğitim değildir. Hesaplarınızı kasıp satabilirseniz kazanırsınız ticaretinize karışmıyor veya garantisini vermiyorum.
Eğitim içeriğini alan kişiler başkaları ile paylaşması kesinlikle yasaktır. Tespiti haline -trade ve şikayetçi olunacaktır.

Eğitim Fiyatı : 500₺
Fiyat sondur

Eğitimin yayılması zaten yasak fakat bu potansiyeli gördüğüm insanlara satmama hakkımı saklı tutuyorum.
Referans alımı yoktur.

Lütfen sorularınızı WhatsApp üzerinden iletin.

Google ads alanı