• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Abone veya üyelik

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Merhaba, onadimda.com adlı sitem güncel konulardan oluşan bı blog sitesi. Siteme abonelik mi üyelik mi eklemek mantıklı olur bilemiyorum daha başlangıç olduğu için nasıl bı yol izlemem gerek bilmiyorum ve daha önce abonelik eklentisini YouTube'da bıcok video izleyerek tüm adımları yaptım fakat bı turlu bende çıkmayınca eklentiyi geri kaldırmak durumunda kaldım. Nasıl bı yol izlemeliyom sizce?

webemre 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
11
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.megazete.com
Üyelik daha iyi olur ama arayüzün kullanışlı ve hızlı olmalı.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Gördüğünüz başka sorunlar var mıydı acaba? Ve bilgim olmayan konular için bu işi yapan kişilerle çalışmak için biraz daha ilerlemeyi beklemeli miyim?

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Tamamdir çok teşekkür ederim

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Üyeye sisteme giriş yaptığında ekstra bir şey sunamayacak isen bence abonelik.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Özel mesaj yazı kaydetme birbirlerine yazı gonderme soru sorma gibi şeyler düşünüyorum. Mantıklı mı?

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Özel mesaj yazı kaydetme birbirlerine yazı gonderme soru sorma gibi şeyler düşünüyorum. Mantıklı mı?
Söylediklerine ek olarak. Daha sonra okumak için kaydetme, beğendiklerini kaydetme gibi kendi listelerini oluşturabilir. Ayrıca konuya ekleme talebi gönderebilir. Konunun altında Burada bir eksik mi Gördün ekleme yapabilirsin cinsinden bir yazı koyabilirsin. Eğer ekleme kabul görürse üye yazının sonunda bunun için onore edilir ve böylece üye olmak için sebep olur ve sitene bağlılık artar.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Mail aboneliği yapman daha çok fayda sağlar, çoğu kullanıcı üye olmaktan çekinir veya uğraş gerektirdiği için uğraşmak istemez

Google ads alanı