• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Adsense Günlük 5-50 TL Kesin Kazanç Taktiği(Garantili)

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
+1 size döneceğim.

• Like
Tepkiler: vip

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Lütfen bilgi için mesaj atmayınız. Yeterli bilgi verdiğimi düşünüyorum.
Bunu gördüm fakat önemli bir soru olduğunu düşünüyorum ;

Kod:
"Yeni alınacak bir domain ve adsense başvuru ile uygulanabilecek bir yöntem mi ? Bu şartlarda günlük min 5 Lira kazanç için ne kadar zaman gerekli ?"

• Like

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Bunu gördüm fakat önemli bir soru olduğunu düşünüyorum ;

Kod:
"Yeni alınacak bir domain ve adsense başvuru ile uygulanabilecek bir yöntem mi ? Bu şartlarda günlük min 5 Lira kazanç için ne kadar zaman gerekli ?"
Buradan sormanız daha iyi olmuş, teşekkür ederim öncelikler. Yeni domain alınarak da kazanılır fakat hit olmadığı için banlanma riski artacağı için ben önermemekteyim. Eğer günlük 50 hite sahip olursanız uygulanacak bir yöntem ve 5 TL için günlük 2-3 dk zaman ayırmanız yeterli olacaktır.

lithium

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Merhaba. Öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
-Hazır bir websitemiz yoksa sıfırdan kurup başlama adına da tavsiyeler veriyor musunuz?
-Günlük 2-3 dakika ile bu kazançları yakalamanın mümkün olduğunu söylemişsiniz, buna ek olarak daha fazla vakit ayırmamız durumunda bu kazancı arttırmamız mümkün müdür?
İyi çalışmalar.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Merhaba. Öncelikle hayırlı satışlar dilerim.
-Hazır bir websitemiz yoksa sıfırdan kurup başlama adına da tavsiyeler veriyor musunuz?
-Günlük 2-3 dakika ile bu kazançları yakalamanın mümkün olduğunu söylemişsiniz, buna ek olarak daha fazla vakit ayırmamız durumunda bu kazancı arttırmamız mümkün müdür?
İyi çalışmalar.
Merhaba ☺ Sıfırdan kurup başlamanız için yardımcı olurum, kazancın artması mümkün konu hakkında tüm detayı anlatıyorum.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Yeni açacağım projem hit almaya başladığında size ulaşmayı düşünüyorum. Mesajım konuda olsun ki kolay bulayım. İyi satışlar.

• Like

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Yeni açacağım projem hit almaya başladığında size ulaşmayı düşünüyorum. Mesajım konuda olsun ki kolay bulayım. İyi satışlar.
Teşekkürler ☺ iyi çalışmalar ??

Google ads alanı